Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnák 2 hónap...

Hogyan fogyhatnák 2 hónap alatt kb.10 kg-t?

Figyelt kérdés

Nagyon félek a sulitól, mert szerintem nagyon duci a combom. Mindegyik osztálytársam azt mondja olyan jó az alakom, nem kéne fogynom, de én érzem. Érzem, hogy duci vagyok. Tehát visszatérve a kérdésre, lehetséges-e minimum 5 kg CSAK combról fogyni. Tudom, hogy nincsen helyi fogyás, de már a hasamról nincs mit fogynom max. 1 kilót a combomon kívül. Most elkezdtem biciklizni (2 hete) és holnaptól el kezdek görkorizni is, felváltva. Nagyon figyelek a helyes étrendre. Csokit, édességet ritkán eszek. Szerintetek így sikerülhet? :)

Előre is köszi a válaszokat.!:)



#fogyás #sprotlással fogyás
2014. júl. 1. 19:06
 1/4 anonim válasza:

Hali :) első körben egy nyelvhelyességi hiba fogyhatnék ha rólad van szó a nák az T/3

bocsi csak én is mindig nákozom és kikapok miatta :P

nos :) visszatérve a problémádra én is hasonló cipőben járok :D lassan egy éve akarok leadni 1hónap alatt 10 kgt nos 10napos diétákkal 3-3 kgkat le is adtam...de vissza jött kgban viszont sokkal jobban nézek ki nekiálltam futni és bicajozni a combom nem lett vékonyabb viszont sokkal izmosabb lett az a vicc hogy néha azon kapom magam hogy a saját combomat tapizom h uu de jóó izmos *.*

a lényeg h sztem ne a mérleget nézz fuss tekerj egyél úgy ahogy jól esik és meglátod jobb lesz :) 16/L

2014. júl. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi :) nyelvtanból 4-es vagyok :pp
2014. júl. 1. 21:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia.Én az Insanity nevő kardio edzést tudom ajánlani amitől nagyon szépen lehet formásodni. Lassan egy hónap óta csinálom és sokkal formásabbak a lábaim, hasam,karom. Elég kemény edzés, de ha mozgáshoz vagy szokva akkor ki lehet bírni, én április óta 7,5kg fogytam ebből 4kg az insanityvel.Amióta a folyadék bevitelemet is felemeltem még könnyebben olvadnak a kilók és formásodok.Tegyél vele egy próbát ártani nem árthat :)
2014. júl. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, mindenképpen kipróbálom :)
2014. júl. 4. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!