Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretném a véleményeteket...

Szeretném a véleményeteket kérni hogy hány kilót kellene fogynom? Infók lennt.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Fiú, 13 éves, 46-7kg, szeretnék fogyni, mert nem érzem jól magam a testemben... Szerintetek mennyit kéne ledobnom? És hogyan?



2014. júl. 1. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Kép? Vagy legalább magasság? Testzsírszázalék?
2014. júl. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kb 165cm magas vagyok
2014. júl. 1. 23:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem fogynod, hanem híznod kell, lánynak is rohadtul kevés, nem hogy egy fiúnak! Kezdj el tornázni, hogy formásodj, és fordulj pszichológushoz mielőtt késő.
2014. júl. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De azzal csúfolnak hogy dagadt vagyok... Biztos van ennek is oka... Egyébként szoktam futni meg minden most is éppen a futáshoz készülök. Én 5km-ert szoktam futni szerintetek az elég egy 13 évesnek vagy inkább 10 lenne az optimális?
2014. júl. 2. 09:45
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Vasalók országa! Tényleg fordulj pszichológushoz.
2014. júl. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mivel vékony vagy (az adatok alapján, bár ezt látatlanban is meglehet állapítani) csupán viccből mondták. Dehogy érsd is az óriási "poént"...: Mondjuk egy fekete hajú lányt le "Természetes szőke nő"-zik, vagy egy alacsonynak azt mondják, hogy "Várj! Nem láttlak, hol vagy? Ja, ott fent a magasban? Oh...Csá!"


Érted már? :-)

2014. júl. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!