Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van kb 2,5 hetem lefogyni 5-6...

Van kb 2,5 hetem lefogyni 5-6 kilót, hogy csináljam?

Figyelt kérdés
Úgy gondoltam, hogy csak ebédelni és uzsonnázni fogok, napi kb. 500 kcal meg amit megiszok. Járok edzőterembe heti 3-4 alkalommal. Le fog menni annyi?

2014. júl. 3. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Le fog. Valószínűleg rosszul is leszel és hosszú távon rosszabb lesz, hogy éhezteted 2 hétig a szervezetedet. Lehet, hogy össze is fogsz esni, de gondolom megéri! Hajrá! Csináld. (irónia... full idiótának tartalak)
2014. júl. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
37%
Mi lesz 2,5 hét múlva? Nem férsz be boxmeccsen a súlycsoportba? Várj, kitalálom. Te is az a fajta hülye vagy, amelyik két héttel a nyaralás előtt kitalálja, hogy ő majd lefogy. Nem ilyenkor kéne erőlködni, 5-6 kilót 1,5-2 hónap alatt lehet ledobni. Persze mint az igazi hülye, koplaltathatod magad, kimegy 2 kg kaki, meg még ennyi víz, meg mondjuk 1 kg izom, és 1 kg zsír. Papíron meglesz a 6 kg, de szebb nem lesz, nyaralás után pedig visszajön, plusz még mellé pár kg.
2014. júl. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

Éééés helyet kérek a kevésbé bunkó válasznak is.

Nem,sajnos nem fog.Ha nem viszel be naponta 1000 kalóriát a szervezetedbe,pánikba esik.Amint eszel egy g szénhidrátot,elraktározza.Így nem fog összejönni.Ha nem eszel 3 óránként egy kicsit,lelassul az emésztésed,ezért még jobban megtapadnak a szénhidrátok.Ha szeretnél fogyni,akkor reggelire eszed a legszénhidrátosabbat,mert az az egész napos tevékenységeid során el fog használódni.Ebédre valamit ami távol áll a tésztáktól,olajban sütött húsoktól,pékáruktól.A gyümölcs sem jó gyakran,vitamin kell,de azt inkább valami tablettában vedd be mert rengeteg benne a gyümölcscukor,ami hízlal.Este felé joghurt.Inni pedig csak vizet,3-4 liter,abban nincs egy szem kalória sem és teltség érzetet ad.

2014. júl. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%

Most gondolj bele, az az 5-6 kiló két és fél hét alatt jött fel? Hm? Nem? Nahát. Akkor Miért menne le gyorsabban?


Ha sportversenyre kell beleférned a súlyhatárba, akkor így jártál, én is voltam már így, és mi lett? Karateversenyen összeraktak 66 kilósan egy 95 kilóssal, mert éppen több voltam mint 65 kiló. De valamiért az az érzésem, hogy te valóban csak nyaralásra akarsz szép lenni, (hadd találjam ki, csak egy nagyon-nagyon helyes pasinak akarsz tetszeni...), akkor ki kell hogy ábrándítsalak. Heti 0.5-0 kiló fogyásnál többet nem is lehet, nem is érdemes hosszútávon. Tehát 6 kiló az minimum másfél, de inkább két hónap.

Jah, és az előttem szóló válaszolónak nagyon igaza van. :)


16/l

2014. júl. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anitácska106 válasza:
Ne éhesztesd magadat mert akkor amennyit lefogytál annak a dupláját fogod visszahízni....és ne akarj lefogyni hamar mert akkor a hasadon megjelennek azok a bizonyos csíkok amik azt jelentik hogy túl hamar fogytál le és ez miatt kinyúlt a bőröd.Röviden ennyi lenne a hozzáfűznivalóm.:)
2014. júl. 31. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!