Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Anorexia? nagyon leakarok...

Anorexia? nagyon leakarok fogyni már 1 éve de képtelen vagyok magam rá venni a sportra.3 hónappal ezelőtt elkezdtem magam hánytatni, de le tudtam állni azóta egy nap meg eszek egy almát és maximum még egy szendvicset.

Figyelt kérdés
2014. júl. 3. 22:41
1 2
 1/18 anonim válasza:
IGEN!
2014. júl. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:

lehet h csak felreertettem valamit, de 3honapja max. 1almat es 1szendvicset eszel 1 nap alatt?

a kerdesedre valaszolva: igen, ez anorexia...

2014. júl. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
Hú.. nagyon rossz úton haladsz. Tönkre fogsz menni. Pedig csak annyi a kulcsszó: élj egészségesen! Ne engedj a csábításnak! Mozogj! Igyál sokat! Egyél sok zöldséget, abból már baj nem lehet és nem is fogsz hízni! Emellett a szervezeted táplálni kell: gabonák, rostok... gyorsan lebomló ételeket kell enni, amik EGÉSZSÉGESEK! Zab, köles, barna rizs.. .stb stb Antalvali.comot ajánlom! CUKROT NE EGYÉL
2014. júl. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
Ja és még valami, megeszel egy melegszendvicset, nem laksz jól, semmi táplálót nem kap belőle a szervezeted, tönkre mész, pedig egy nagy tál egészséges főzelékkel pl. jól tudnál lakni és még bajod sem lenne és kevésbé is hízlal! Nem a mennyiség a fontos, hanem a MINŐSÉG! hogy MIT eszel!
2014. júl. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

IGEN, AZ!


Normális fogyókúrák is léteznek ám! A koplalás és hánytatás NEM AZ!

8kiló 2dekát fogytam eddig! Úgy, hogy nem éheztem! Te miért nem keresel egy normális módot a fogyásra?

2014. júl. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nagyon úgy tűnik,a lényeg hogy lassan szoktasd vissza magad a rendes evésre.Egészségeseket,és akkor a kilók sem fognak vissza menni :)
2014. júl. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Hány kiló vagy és hány cm?
2014. júl. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Elsősorban attól függ, hány kiló vagy. Unokatestvérem tizenéves korunkban két hétig csak napi néhány almát vagy pár szelet görögdinnyét evett, és sikerült lefogynia 14 kilót. Drasztikus fogyókúra volt, de anorexiásnak nem nevezném, mert még a végén is bőven túlsúlyos volt. Az anorexia testképzavar, az a lényege, hogy kifejezetten sovány emberek látják magukat kövérnek, és akarnak következetesen tovább fogyni, ezért nem esznek. Egy drasztikus fogyókúra még messze nem anorexia, ha valóban szükség lenne fogyásra. Ezzel együtt egészségesebb és tartósabb módszerek is léteznek a megfelelő testsúly elérésére.
2014. júl. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok és már 52 kg fogytam 7-8 at
2014. júl. 4. 00:05
 10/18 anonim ***** válasza:
74%
mi a problémád az edzéssel,hogy nem tudod elkezdeni?
2014. júl. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!