Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segitseg, hogy tudok 6 kilót...

Segitseg, hogy tudok 6 kilót lefogyni még a nyár folyamatan?

Figyelt kérdés

Miket egyek?

Mit mozogjak? Unom hogy fogyok utana csak súlyt tartok... vmi jo hatásos étrend kellene!


2014. júl. 5. 11:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Állítsd össze magadnak egy testépítő zsírégető diéta alapján. Nem árt, ha mellé mozogsz is, legalább aerob edzés, de a súlyzózás sem ártana. 6 kg/2 hónap beleférhet. Google a barátod, a magyar oldalakon megtalálod az értend összeállításának elveit.
2014. júl. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Kraller Erik ***** válasza:
6kiló? :D NEM LEHET KIHÍVÁS!Én a legjobb cardio edzésnek az ugrálókötelet tartom ha minden este 30 percet csinálsz bőven elég(a futás jobban tönkreteszi a térded meg a bokád igaz az ugrálókötél is, de az mérsékeltebben de igazából az összes cardio izületeket teszi próbára sajnos, de enélkül nincs eredmény :/ ) Értkezés: hát sajnálom hogy ezt kell mondjam de ha minél gyorsabban akarsz eredményt látni LE KELL MONDANOD AZ ÖSSZES CUKORRÓL,NASIRÓL,CSOKIRÓL....ha valami pékárut akarsz enni azt 11 és 15 óra között tedd és mindenképpen a barna termékeket más szénhidrát amit ehetsz még a ZABpehely (NEM GABONApehely, csak azért mert még a boltosok is keverik) és még ehetsz barna rizst tetszés szerint kukoricával vagy borsóval....DE A LÉNYEG HOGY A TESTSÚLY KILOGRAMM X 1 GRAMMOT NE LÉPD TÚL SZÉNHIDRÁTBÓL!!!! ja igen én a fehérjedús kajákat ajánlom (kerüld a zsíros húsokat pl:disznó) reggelire mondjuk főtt tojás ebédre hal vagy csirkemell ;) ha napközben valamikor éshes vagy ajánlom a negatív kalóriás zöldségeket brokkoli ,karalábé, káposzta de tökéletes a répa és az uborka meg a paradicsom is. Hát én kerülném a gyümölcsöket mert a bennük lévő fruktóz jobban hízlal mint a többi cukor... de ha nem biros ki akkor maximum felkelés után mikor üres a májad Hát röviden ennyi ha ezeket betartod 100% siker ;) remélem tudtam segíteni :)
2014. júl. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
és minimum 2 liter viz naponta!
2014. júl. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
17%
Na én 4 kg adtam le idáig ezzel a modszerel és még fogyni szeretnék szoval nekem ugy vált be hogy csak ebédre nagyon keveset eszel reggelit nem eszel vacsira se de ha már nagyon nagyon éhes vagy egyél valamit DE NE KENYERET semmi liszt se cukor se zsir müzli szeletet ehetsz pl vacsira ja 3x egy nap igyál kávét én 3 in 1 kávét szoktam nem rossz a kávé (az anyag cserét gyorsitja) miota ezt iszom azota fogyok ja és ne fus nem is sportoltam és ugy adtam le a kg at na DE ha akarsz sportolni akkor valami pl fû nyirás fa fûrészelése valami kinti modszer csinálása figyelj nekem be vált ez a modszer probáld ki nekem még 7 kg kell fogynom és már 4 leadtam sport nélkül csak azt csináltam amit leirtam vágj bele ha kérdésed van irj privátot segitek :)
2014. júl. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az utolsó hülyeségére ne hallgass. Úgy látom már ki is tiltották, amiért ilyen kiváló, egészséges módszereket terjeszt.
2014. júl. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!