Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vannak kifejezetten emésztést...

Vannak kifejezetten emésztést gyorsító, segítő tabletták, módszerek amik árban sem vészesek?

Figyelt kérdés

Olyan gondom van, hogy szerettem volna elkezdeni egy kicsit diétázni, egészségesebben enni, meg úgy alapból kevesebbet, de valami nem oké az emésztésemmel alapból, és a párom miatt azért nem tudok fogyni. Alapból nagywc-re is csak 3-4 naponta tudok menni, mert korábban még inger sem jön, és sokszor van olyan is, hogy délben megebédelek, de este 7-8 óra felé még mindig azt érzem, mintha most ettem volna, és feszít a gyomrom, és savas érzés van az egész nyelőcsövemben.

Hiába változtatok akármit az étrendemen, ha kevesebbet eszek, még tovább tart, hogy el tudjak menni wc-re..

A hashajtózás viszont nem egészséges, de kipróbáltam azt is, és nagyon erős hasgörcseim lettek tőle...


Mit ajánlotok? Mivel tudok ezen segíteni? Zöld teát ne mondjatok, mert egyszerűen nem bírom meginni sehogy..

L20


2014. júl. 6. 10:50
 1/4 A kérdező kommentje:
* a párom szerint :)
2014. júl. 6. 10:51
 2/4 anonim ***** válasza:
Fokhagyma. Napi 2-3 gerezd. Alaposan kipucol, bacikkal együtt. Megeheted összezúzva mézzel elkeverve, vagy csak felkockázva lenyelheted, illetve csinálhatsz fokhagymacseppeket olyan módon, hogy az összezúzott fokhagymát alkoholba áztatod, egy hétig érleled, aztán leszűröd, aztán innivalóban, tejben elkeverve lehet fogyasztani. Nekem legalábbis használt, pedig eleinte attól tartottam, hogy az epémnek nem fog tetszeni.
2014. júl. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hús, brutál mennyiségű párolt zöldség, napi 6x kajálás, minimum 3 liter víz (2dl óránként) és tiszta sót használj. Este/délután pedig kis szilva lekvár. Folyadék, rost és normális kajálás kell. Sportnak pedig guggolás és hasizom, mindenképp.
2014. júl. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mit értesz az emésztésen ?
2021. okt. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!