Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tényleg kövér vagyok? Ha...

Tényleg kövér vagyok? Ha igen, milyen fogyókúrával, edzéstervvel tudnék lefogyni?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok. Tegnap voltam vizsgálaton(régebben asztmás voltam, de már kinőttem), és azt mondta a doktornő, hogy fogyjak le, mert ez már sok. 163 centi vagyok és 54kg. Kb. ilyen alakom van, de vékonyabb vagyok, és egy kicsit izmosabb is. [link]
2014. júl. 9. 18:17
 1/10 enkerekelnezest válasza:
16%
Szerintem nem vagy kövér ha kb.úgy nézel ki mint a képen a lány Ez csak telt idom ami a legtöbb embernek tetszik nem kell fogynod
2014. júl. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
16%
Egyáltalán nem vagy kövér csak telt vagy, nem ugyanaz
2014. júl. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :-)
2014. júl. 9. 18:26
 4/10 anonim ***** válasza:
94%

Hát akkor hülye az a doktornő. A képen levő hölgy teljesen egészséges méretű, és rólad sem hiszem el, hogy bármennyi felesleg lenne rajtad. Az ideális testsúlyt még a hajdani bioszkönyvem szerint is úgy kellett kiszámolni, hogy az optimális súly fiú esetében: testmagasság-100, a lányoknál: testmagasság-110. És ez az eredmény sem a soványság, sem a túlsúly határát nem jelöli.


Volt egyébként egy-két éve is egy ilyen doktornős kérdés, ott a lány vagy 170 centihez volt 50 kiló, és képes volt a vén banya - akiről kiderült, hogy nem egy nádszál - lekövérezni őt. Szegény teljesen kétségbeesett.

2014. júl. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%
Biztos nem vagy kövér, de azt azért nem hiszem, hogy 13 évesen ilyten tested van...
2014. júl. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok 19 évesen, sose mondták rám, hogy kövér, én se éreztem magam sosem annak. Egyetlen egyszer mondta rám egy nagyon kritizálós, mindent lehurrogó srác azt rám, hogy duci vagyok, de nem vettem magamra, mert ő meg kb csontváz vékony volt. Engem csak a narancsbőr zavart, meg az, hogy összeér a combom, amiken tornával se nagyon tudtam változtatni, bár túlságosan kitartó se voltam. Szóval ne aggódj, semmi bajod.
2014. júl. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#4 Köszi! :-/ :-)


#5 Miért ne lehetne?? O_o Itt egy élő példa: ÉN! ;-) :-)

2014. júl. 9. 19:04
 8/10 A kérdező kommentje:

#7 Köszi!

Amúgy, lehet azért is mondhatta, mert mindkét szülőm túlsúlyos, és nem nézi őket jó szemmel.. :-/ Vagy nem tudom. Ehhez egyáltalan van köze ennek?

2014. júl. 9. 19:07
 9/10 anonim ***** válasza:
58%
Azért nem, mert 13 évesen még GYEREK vagy...és egy gyerek nem így néz ki.
2014. júl. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Na most kapok agyvérzést...Ez a nő telt meg duci? Én már komolyan nem értem ezt a világot.
2014. júl. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!