Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyózók, mennyit költötök...

Fogyózók, mennyit költötök ételre átlagosan?

Figyelt kérdés

Én 65 kg vagyok és heti fél kilót szeretnék fogyni (összesen 5 kg-ot), így kiszámoltam, mennyit fogok költeni ételre:

1200 kcal amiben

fehérje:85g

CH 140g

Zsír 30g



10dkg zabpehely 20Ft

20dkg joghurt vagy túró 229

10dkg sült csirkemell 150Ft

10 dkg főtt rizs 20Ft

20dkg főtt répa 40Ft

3 dkg tökmag (350/cs 20dkg) 53Ft

1 alma 40Ft


=naponta 552Ft

vagyis heti 3864Ft

havi 16000Ft -ból jön ki kb.


Ez így reális szerintetek? Inni csapvizet szoktam és természetesen cserélgetem a főtt répát, almát más zöldségekkel, de ezek kb. egy árban vannak. Ha csirkemell helyett combot eszek, akkor még olcsóbb lesz.


2014. júl. 10. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Én az életmódváltásom óta többet eszem és mégis kevesebbet költök kajára, mint régen :)
2014. júl. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egész jó és kb ennyi is. Csak a a fehérjét emelném meg 20g-al ami 3 nagyobb tojást jelent. Azért tojással mert abban az összes esszenciális aminosav bent van. 85g fehérje szerintem kevés. Hiányolom még a multivitamint ami kb 5500 ft egy hónapra, ő az olaj a gépezetben.


Én a csirkemellet 1200 ft-ért veszem. A combbal nem jársz jobban mert sok benne a csont és kevesebb 4 grammal a fehérje, párszor lemértem és mindig erre jutottam. Ha esetleg van rá lehetőséged vegyél egy egyszerű víztisztítót. Megfogsz lepődni mennyivel tisztább a víz, könnyebb és szagtalan (15.500 ft) Tehát tojással, multivitaminnal együtt és olcsóbb hússal szerintem 750 ft körül van nap.

Egyébként nagyon frankón belőtted. Sok sikert.!

2014. júl. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is kb így szoktam. Bár lassan jön a paprika-paradicsom szezon, így ha az olcsó akkor ebéd csirkemell helyett tojásos lecsó, lecsós csirkecomb, lecsós csirkemáj.

Alma helyett most meggyet és barackot veszek, ez olcsóbb a piacon.

Még szoktam enni főtt tojást is vacsorára.

Spenótfőzelék, öntött karfiol, töltött cukkini, padlizsán, paprika, paradicsomos húsgombóc, tökfőzelék csirkepörkölttel, ezek most mind szerepelnek az étlapomon:)

2014. júl. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, tök jókat írtatok, hasznos!!
2014. júl. 11. 07:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!