Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 17 éves lány vagyok, szeretnék...

17 éves lány vagyok, szeretnék fogyni, mivel a sulyom 80kg. De ez nem látszik ennyinek rajtam, jól is érzem magam a bőrömben. De néha tényleg érzem, hogy jo lenne fogyni. Próbáltam már sok mindent. Tudnátok adni valami tanácsot, hogy mit tegyek?

Figyelt kérdés
2014. júl. 15. 21:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szia! Próbáld ki a Dukan diétát. Nekem bejött. 17/L
2014. júl. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Leírod, hogy miről szól és te hogy csinálod/csináltad?:)
2014. júl. 15. 21:55
 3/12 A kérdező kommentje:
Elolvastam miről szól, sajnos nekem erre nincs lehetőségem :s
2014. júl. 15. 22:02
 4/12 anonim ***** válasza:
Hány cm magas vagy?
2014. júl. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mozogj többet, egyél kicsit kevesebbet és ezen belül is csökkentsd a szénhidrát arányát, egyél sok zöldséget és igyál sok vizet.
2014. júl. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Módosítsad kicsit a diétát. Egyél kevesebb zsíros kaját, kerüld a cukros édességeket. Kenyeret ne egyél, vagy legalábbis kevesebbet. Igyál sok vizet, mozogj!
2014. júl. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Próbálj meg rendszeresen étkezni naponta 5ször ne egyél fehér kenyeret tészta féléket ne igyál cukros üdítőket helyette sima csap vizet vagy szénsavmentes ásványvizet fogyassz ne egyél édességeket...egyél sok zöldséget mozogj napi rendszerességgel intenzíven egy órát és este 6 óra után ne nagyon egyél én 20/L vagyok 165cm-hez voltam 85 kg ezt csinálom amit leírtam 3 és fél hónapja oda figyelek mit eszem és kis adagokat eszem minden étkezésnél naponta intenzíven mozgok minimum 40 percet de ha időm úgy engedi van hogy más fél órát is edzek tornázzok... 85kgról lefogytam 71re tehát 14kgot fogytam 3 és fél hónap alatt úgy gondolom egészségesen :) még 11kgot szeretnék fogyni én is
2014. júl. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Én is küzdöttem súlyfelesleggel, 17 éves lány vagyok én is. Tavaly tavasszal kezdtem az egészet.Naponta jártam futni, nem nagy távokat, de nyár végére már kilométereket futottam és nagyon szuper formába jöttem:) plusz kerültem az édességet, a cukros italokat, csak vizet és zöld teát ittam, és futás előtt egy fél órával megittam egy L-karnitin pezsgőtablettát ami nagyban elősegítette a fogyást. a pezsgőtabletta 1000 Ft, de tudsz venni kapszulát is ami kicsivel drágább. viszont ha segédeszközök nélkül akarsz fogyni akkor mozogj(biciklizz, fuss) és kerüld az édességet :) sok sikert neked !
2014. júl. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Itt nagyon sok tanácsot tudsz kapni,és vezetheted az étrendedet is: www.kaloriabazis.hu
2014. júl. 16. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
175 cm magas vagyok :)
2014. júl. 18. 15:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!