Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyokurazzak és mit...

Hogyan fogyokurazzak és mit sportoljak hogy ne legyen narancsborom? Tobbi lent!

Figyelt kérdés
aerobikozok otthol meg szoktam járni estenkent setalni, kenyeret tesztat nem eszek, nagyon ritkan bekapok egy kocka csokit, ha nagyon megkivan, csak citromos vizet iszok.. 184cm vagyok 94 kg.. mit ajanlanatok meg? OLTASOKAT BESZOLASOKAT NEM KEREK!:) 17/SZ.
2014. júl. 16. 16:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Húsit, halat, tojást, zöldségeket és túrót is egyél,sok bennük a fehérje.Ne egyél feldolgozott ételeket, sok sót, light üdítőket, mert tele van adalékanyaggal. Napi 3 liter víz, és semmi más, max 1-2 kávé és natur tea.
2014. júl. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az elsőnek dobtam egy zöld kezet. Talán még arra figyelj hogy 160 g fehérje és 190 g szénhidrát plusz minden kajához zöldség az legyen meg, napi 5 étkezésre lebontva.

Az aerobik az jó lehet de az kemény legyen, utána közvetlen egyél fehérjét (csirke vagy tojás és még zöldség) Az esti gyaloglás az megint jó de minimum 40 perc és max 1 óra legyen, tempósan és úgy hogy még érthetően tudj beszélni.

Gyaloglás előtt már 2-3 órával ne egyél semmit. vagyis azt csinálsz amit akarsz :) ez csak egy tipp volt. Sok sikert.!

2014. júl. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!