Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem látszik rajtam hogy...

Play the game kérdése:

Miért nem látszik rajtam hogy fogytam?

Figyelt kérdés

4 kilót fogytam, 63 kilóról 59-re, és egyáltalán nem látok semmi változást, a hasamról és a combjaimról szeretnék fogyni. Elvileg 55 kg a cél, de lehet pár kilóval lejjebb kellene adnom, és akkor érem el a kívánt formát.

Szerintetek miért nem látszik az a 4kg?


2014. júl. 16. 19:43
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és 1 hónap alatt fogytam ennyit. Ha ez számít,
2014. júl. 16. 19:45
 2/3 anonim ***** válasza:

Jobb esetben csak magadon nem veszed észre. Nehéz meglátni magadon, mert minden nap, folyamatosan változol, így nem tűnik fel a változás. Ha felírod a méreteidet, akkor nyomon tudod követni a változást.

Rosszabb esetben valamit rosszul csinálsz, és sok izmot vesztettél, ami kevésbé látszik, mert 1 kg izom sokkal kisebb mint 1 kg zsír.

Egyébként a 4 kg egy része lehet mérési hiba, víz, kaka, stb. Nem biztos, hogy mind a 4 kg a zsírból fogyás eredménye.

A másik, hogy hiába szeretnél hasról és a combról fogyni, nem tudod befolyásolni. A zsír mindenhonnan ég, és valószínűleg utoljára onnan fog eltűnni, ahol a legtöbb van.

2014. júl. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 VWXYZZS ***** válasza:
Most nem azért de 4 kilónál kis túlzással nagyobbat szrok. Nem tudom milyen diétát követtél de valószínűleg lement róla 1 kiló víz, meg 2-3 kiló izom ha semmi nem látszik. És hip hop így lesz a skinny fat. Biztos láttál már full vékony csajokat jó narancsbőrös combbal.
2014. júl. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!