Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy 11 éves lány vagyok aki...

Thisismylife kérdése:

Egy 11 éves lány vagyok aki 160cm és 56kg.3 hét múlva megyek táborba ahol elég sokat lesz rajtam rövid póló és bikini. Hogy tudnék addigra lefogyni? Ismertek jó fogyókúrákat?

Figyelt kérdés
2014. júl. 16. 19:48
 1/3 anonim válasza:

Mozogj, száműzd a csokit. És a legfontosabb? ne éheztesd magad.

Itt találsz pár edzésformát, én ezeket szoktam csinálni: [link]

14/L

2014. júl. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Eloszor is, egy 11 eves gyereknek meg szigoruan tilos fogyokuraznia. Qrvra elronthatod vele az egeszseged, hiszen meg fejlodesben vagy.

Masodszor, 3 het alatt egy "dekat" nem fogsz fogyni. Nincs se helyi, se gyors fogyas, ami pedig annak tunik, az a fogyokura abbahagyasa utan 2xesen visszajon. Valoszinu vizet fogsz vesziteni es a merleg kevesebbet mutat, de kilot, latvanyosat, nem fogsz fogyni. Bocs, de ez van. Nem tabor elott 3 hettel kell ezt kitalalni :(


Sokkal de sokkal tobbet kellene mozognod, bicaj, futas, uszas, csapatsportok, akarmi.

2014. júl. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Hát szerintem sem valószínű hogy le fogsz fogyni 3 hét alatt :-/ De ne aggódj a súlyod miatt, ha attól félsz hogy emiatt kiközösítenek vagy valami akk felejtsd el mert biztos lesz aki szeretne veled barátkozni! De azt tudom mondani hogy a továbbiakban sportolj valamit! Keress valamilyen sportot ami érdekel, és járj edzésre! De akár eljárhatsz futni, biciklizni is, az is segít :)! Étkezz kicsit tudatosabban, több zöldség és gyümölcs! És persze semmi csoki!!

Jó táborozást! :)

2015. júl. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!