Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kezdjek el futni? Mennyire...

Kezdjek el futni? Mennyire izmosodna tőle a combom? Jobbára hasból szeretnék fogyni. Segítene valaki?

Figyelt kérdés

Nem mondanám hogy kövér vagyok, a lábamon nem látszik, viszont a hasam egy picit husis és szeretnék fogyni. Szeretnék elkezdeni futni, és megértettem, hogy ahhoz hogy fogyjak rendszeres futás és egészséges étkezés szükséges, mégis félek hogy majd a futástól izmosabb lenne a lábam, ezáltal vastagabb, amit nem szeretnék mert tetszik a mostani állapot és csak egy nagyon picit szeretnék onnan fogyni, inkább jobbára a hasamról. Mit kéne tennem? Kezdjek el futni? Esetleg tudna valaki segíteni, hogy mit egyek?:)

14L, 62 kg, 166 cm


Előre is köszönöm! :)



2014. júl. 17. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól, hogy a lábad izmosabb lesz még nem jelenti azt, hogy nagyobb lesz. A zsír az izommá változik...érted? Figyelj nekem a hasra a sok felülés hatott, én azt ajánlom. :) 17/L
2014. júl. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Kiegészítés...ha szaladsz akkor szép feszes combod is lesz...meg minden. Szerintem szaladj és csinalj minden nap minimum 25-30 felülést.
2014. júl. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ZSÍR ZSÍR, IZOM IZOM. Nem változik át semmi sem, ez olyan, hogy ha kenyeret veszel, nem fog útközben répává változni.

A futás nagyon jó, egész tested megmozgatja, ráadásul kitartásra inspirál, érdemes futni.

Olyan, hogy honnan fogysz olyan nincs, mindenki más testfelépítésű, van aki hasra, de van aki combra hízik és onnan is fog legelsőnek fogyni.

2014. júl. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szeretem az ilyen észjárást... :-)


A szimpla, folyamatos futástól nem lesz vastag combod... (és nem azért, mert a zsírból izom lesz -.-) Csak szép feszes, szálkás, formás. A has a leggyorsabban formálgató izomcsoport! De 20 felülés nem elég egy nap... Minimum 5 x 20 - at csinálj, ha lehet futás után (ami kezdetben ne gyorsaságra menjen, csak folyamatosan kocogj 30 percet és ne állj meg közben!) és akkor ezeket a mennyiségeket folyamatosan növeld! Amúgy kipróbálhatod, hogy lefóliázod a kényes területet, jobban izzadsz, gyorsabban indul be a zsírégetés! A kajára nagyon figyelj!


24L, 54 kg, 167 cm

2014. júl. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a választ! :)

#4: Köszönöm, ki fogom próbálni:) esetleg még abban tudnál segíteni, hogy milyen ételeket ehetek? :)

2014. júl. 21. 00:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!