Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem bírom már, dagadt disznó...

Nem bírom már, dagadt disznó vagyok, és nem tudok lefogyni, kikészít teljesen, nem tudok már mire gondolni, nem tudok átlépni légyszí?

Figyelt kérdés

170cm 75kg vagyok, 16 éves lány, és nem bírok lefogyni, mindennap futok, súlyzózom, reggeli tojás, paradicsom, paprika, uborka, néha felvágott(sonka) vágok rá, vagy pár szem tökmaggal megszórom

tízórai joghurt vagy alma

ebéd rizs, csirkemell, saláta

vacsora túró vagy fehérje mix


Rosszul vagyok állandóan, nem bírom, fáj a fejem, görcsölök, a hasam rettentően fáj, szédülök, ájulás érzetem van, nem bírok már semmit se csinálni

Tegnap is futottam 2 órát a tűző napon, és a végére összeestem kint a pályán, a barátnőim annyira vékonyak és eszik a fagyit/pizzát, kezdenek ők is eltávolodni tőlem, mert pl disznó testtel strandra nem megyek, vásárolgatni nem mivel nem kapok magamra ruhát, fagyizni stb meg azért nem mert fogyókúrázom

Én már tényleg nem bírom, kivagyok, mit csináljak, beleőrülök


2014. júl. 18. 09:10
 1/10 anonim ***** válasza:

Ahogy a főcímet olvastam, azt hittem 120 kilós emberről van szó. Tini vagy, most minden rossz, minden baj, elégedetlen vagy magaddal. Ez a korral jár. Szerintem nagyon csinos lehetsz, max. 8 kiló felesleg lehet rajtad, de azt sem feleslegnek mondanám. Ha feltennél magadról egy képet, biztos vagyok benne, hogy ledöbbennék milyen csinos vagy és ennek ellenére dagadt disznózod magad.

Mi az, hogy nem mész strandra??? Nem láttál még ott igazi kövér embert? Úgy látszik nem nagyon.

Annyi eszed pedig legyen már kislány, hogy ne a tűző napon fuss órák hosszat. Lehet azt hajnalban vagy este kilenc után is tenni.

Szerintem békülj meg kicsit önmagaddal! A barátnőid meg szerintem csak irigykednek, hogy milyen jól nézel ki.

Hogy érted, hogy nem kapsz ruhát? Nem férsz bele a 36-os méretbe? Sebaj, akkor beleférsz a 38-40-esbe és máris kapsz ruhát magadnak!

2014. júl. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mennyi ideje fogyókúrázol? Fel kell fognod, ezt nem kúraszerűen kell csinálnod, hanem életmódot kell váltanod!

Te ilyen alkattal lettél megáldva, hízékony vagy, nincs értelme összehasonlítgatni magad másokkal, mert csak beleőrülsz, mint az már meg is történt nálad.

Tarts ki, csináld tovább, sportból válassz olyat, amit szeretsz csinálni, idővel könnyebb lesz!

2014. júl. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ne mondd nekem hogy te mindig is így éltél ahogy most és mégis 75kilóra híztál! Valószínűleg volt egy életmódváltásod amikor már nem voltál képes tükörbe nézni (gondolom max 1-2 hete lehetett), aztán most meglepődsz hogy nem napok alatt adod le amit évek alatt szedtél fel. Tartsd maga a diétához és az edzéshez és évek alatt te is vékony leszel. 16 évesen még a világot is meg lehet váltani. A barátnőid pedig később úgyis meg fognak hízni. Majd nézd meg őket 24-25 évesen, gurulni fognak.
2014. júl. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

1. rossz az étkezésed, ha állandóan rosszul vagy, enni KELL

2. tűző napon ne fussál!!! főleg ne 2 órát, menj kora reggel, vagy napnyugta előtt

2014. júl. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Már 3 hónapja csinálom ezt, 1 éve semmi cukrot-értsd péksüti, süti, chips, csoki, üdítő stb nem ettem.

Mindig viszem magammal a kajámat, kiszámolva stb, de semmi sem történik, csak hízok.

2014. júl. 18. 14:35
 6/10 anonim ***** válasza:
Hagysz időt a regenerálódásra? Az se jó, ha túlhajtod magad. A rosszullétek ellen talán jó lenne egy sportolóknak kifejlesztett jobb multivitamin pl. Mega Daily One Plus .
2014. júl. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Viszont, ha egy éve ezt csinálod, akkor nem ártana egy vérvétel. Ilyen életmód mellet a hízás abnormális.
2014. júl. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Azthittem 170 centi és 50 kiló vagy.
2014. júl. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.

Óhh bár csak 50kg lennék.

A pajzsmirigyemre szedek jód tablettát, amúgy szívritmus zavarom van, de nem hinném, hogy ettől hízok.

2014. júl. 18. 21:07
 10/10 anonim válasza:

Eléggé egyoldalú a táplálkozásod, amiből hosszútávon gondjaid is lehetnek. Nem hiába vagy rosszul. Ezen sürgősen változtass.

Feleslegesen futsz 2 órát. Ha figyeled a pulzusod futás közben és 140-150 között tartod, akkor 45 perc is simán elég, mert azzal is eléred a célod. Azt meg szerintem felejtsd el, hogy a tűző napon futsz. Kelj fel inkább reggel korán és fuss akkor. Az egész napod jobban fog telni.

Valószínűleg azért nem fogysz, mert a szervezeted raktároz, mivel nagyon keveset eszel. Így sose éred el a célod.

Ha segítség kell írj privátban és segítek.

2014. júl. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!