Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segítség! Nagyon leszeretnék...

FogynikellLola kérdése:

Segítség! Nagyon leszeretnék fogyni! Van valakinek ötlete? (Többi lent)

Figyelt kérdés
13 éves vagyok 166 cm 61 kg... Egy speciális hulapopp karikával próbálkozok 10 napja 2x folyamatosan 5 percig használom, szóval 10 percig egy nap. Kenyeret sem eszem minden nap, vagy ha eszem akkor is csak barnát. Húst minden nap eszem, de nem rántottát vagy fűszeresen. Néha eszek halat. Tésztát nem gyakran eszem, rízst hetente 2x. Krumplit hetente 1x vagy van amikor 2 hetente 1x. Gyümölcsöt minden nap eszem. Almát,barackot,dinnyéket. Van aki tud nekem segíteni? A futást jól bírom 2 napont szoktam 20 percet kocogni. KÉRLEEEEEEK segítsetek!

2014. júl. 20. 16:07
 1/9 anonim ***** válasza:

A kaja ügybe nem tudok segíteni!

Tornázz Rubint Rékára

2014. júl. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szia, a krumplit iktasd ki az étrendedből vagy csak nagyon minimális mennyiségben, rizsből a barna rizst fogyaszd inkább, igyál sok vizet + zöld teát.. kerüld a cukros ételeket.. inkább édesítéshez használj mézet vagy édesítőszert.. a gyümölcsök közül kerüld a magas cukortartalmúakat... ne iktasd semelyik ételcsoportot mert mindegyikből szüksége van az embernek egy kevésre :)
2014. júl. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én 20 évesen vagyok 166/61 :) Én is le szeretnék adni olyan 4-5 kilót kb. A hulahopp 10 percig egyenlő a nullával, arra jó, hogy kicsit megmozgasd magad, de fogyni nem fogsz tőle. A kocogás nem rossz, de amint egy illetőtől hallottam nemrég, "30 perc után serceg a zsír", tehát 20 perc alatt nem nagyon indul be a zsírégetés. Biciklizni szeretsz? Én most abba szerettem bele. Minden reggel eljárok, kb. egy órát szoktam tekerni a környéken. Vagy valami alakformáló tréninget próbálj meg, habár a kardio edzés (futás, kerékpár, taposógép...) a leghatásosabb.

Plusz egy személyes tapasztalat, a Callanetics csodákra képes, nézz utána. Kilóban szinte semmit nem fogysz tőle, de gyönyörűen formálja az alakot és javítja a tartást.

Étkezésben hiányolom nálad a zöldséget. Kellene minden nap. Én szoktam csinálni egy nagyon finom salátát, az alapja jégsaláta, paradicsom, uborka, öntetnek citromlé, olívaolaj, egy kis só és oregánó, és innentől csak a fantáziád szab határt. Lehet bele tenni olívabogyót, salátasajtot, sonkát, csirkemell-csíkokat, tonhalat vagy amit szeretnél. Nagyon finom.

Hajrá, sikerülni fog :)

2014. júl. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszolónak nagyon köszi! Ez a sali nagyon jól hangzaik. És hogy ez nem egy sima műanyag hulahopp karika, hanem ennek a belső falából 3-4 centis gömbök állnak ki, és még azokból is 1-2 centisek. Ezek forognak használat közben, és napi 10-15 perc után formálják az alakot, egy hónap alatt ha rendszeresen használják 12 kilót is le lehet adni. Én mióta hulahoppozom ezzel 2,5 kg-t fogytam.
2014. júl. 21. 04:54
 5/9 anonim ***** válasza:
3. vagyok, értem, akkor ez tulajdonképpen ilyen masszázs-hulahopp. Mindenesetre nem árt, és ha neked bevált, akkor csináld nyugodtan :) Majd írj, hogy hogy haladsz! Egyébként neked hol van a felesleg, milyen alkat vagy? Én körte vagyok, szóval a hulahopp nekem teljesen fölösleges, vékony derekam van, csak a popsim nagy, meg a combjaim :)
2014. júl. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én nekem telljesen jó alakom lehetne szerintem ha a belső combjaim meg az "al"hasam fogyna egy kicsit. Most 1. napja csinálok dinnye kúrát, hogy 3 napig csak dinnyét lehet enni. Kipróbálom hogy hogy fog menni aztán reménykedem :) nem szoktam túlzásba esni az édességgel, csak néha eszem diák csemegét, de már arról is lemondtam, mert olajosak a magvak. Majd még mondom, hogy hogy haladok ;)
2014. júl. 21. 11:36
 7/9 anonim ***** válasza:
egy hétig ha csak a turmix italt iszod (nem tudom a nevét)., akkor 5-6 kiló lemegy egy hét alatt. de semmi mást nem ehetsz mellette. a turmix italban minden benne van.
2014. nov. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

na hát az utolsóra ne hallgass :D viccnek is rossz :D


Arra nem gondoltál, hogy elkezdj valamit RENDSZERESEN sportolni? Azzal pillanatok alatt ha nem is, de pár hónap múlva te lennél a suli egyik legjobb csaja. :) Évek múlva meg óh bomba lennél.


Pl. tánc, kosárlabda, harcművészetek, úszás, stb... biztos beletudnál valamibe szeretni. :)

2014. nov. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
6 éve balettozom hétfőn szerdán és pénteken...
2015. jan. 25. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!