Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sok súlyfeleslegtöl szeretnék...

Sok súlyfeleslegtöl szeretnék megszabadulni? Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
Jelenleg 94 kg vagyok és 160cm. 4 honapja szultem és 10kg maradt rajtam. szeretnek kb 20kg-ot fogyni. Kezdjem el szerintetek a 90 napos dietat hogy meginduljon a sok plusz kg és aztán változtatok hosszu távon a rossz étkezési szokásaimon, vagy egyszeruen hagyjam el a kenyeret cukros uditoket meg ilyeneket és napi 1 óra futogeppel sikerulne viszonylag gyorsan lefogyni?
2014. júl. 21. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
A futógép sem fontos, sétálj a babakocsival napi 1-2 órát és hagyd el a lisztes, cukros dolgokat.
2014. júl. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Add nekem azt a 20 kg-ot. :)
2014. júl. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát szivesen adnák még 30-at is :) remélem pér hónap mulva már legalább 10-essel konnyebb leszek. tenni fogok érte
2014. júl. 22. 15:15
 4/5 anonim válasza:
Na hogy haladsz? :)
2014. aug. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát vhogy sehogy....... 3,5 kg lement a nagy lelkesedesben.... aztan egy napra abbahagytam mert elmentunk etterembe,azota 1,5 viszajott... tehat 2 kg ami semmi. de erot veszek magamon, mar utalom magam ezért nincs kitartasom.
2014. szept. 8. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!