Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez a Fogyás véget van, mellék...

Ez a Fogyás véget van, mellék hatás?

Figyelt kérdés
85 kiló voltam 180 centihez,lefogytam 62 kilóra. Azt vettem észre hogy az arcomon a szem környékén apróbb ráncok jelentek meg.Most pontosan nem tudom hogy ez a fogyás mellékhatása lehet,vagy az hogy dohányzom,vagy az hogy szinte mindig hajnalban fekszem le aludni.Mit lehetne ez ellen tenni hogy eltüntethessem a ráncokat????:(( Nagyon el vagyok keseredve.Van aki tapasztalt ilyet? 28 éves vagyok,de sokkal fiatalabbnak nézek ki,nem szeretném ha ezt a ráncok tönkre tennék. Kérem segítsetek nekem! 28F

2014. júl. 22. 13:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sürgősen hízz, mert nagyon alultáplált vagy és egészségtelen az életmódod. A ráncok a fogyás, a soványság plusz az egészségtelen életmód következményei. 85 kilósan pont jó voltál.
2014. júl. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De ez kijavítható? Mármint a ráncok eltüntetése?
2014. júl. 22. 14:08
 3/5 anonim ***** válasza:
A ráncokat ez a 3 dolog együttesen okozta, hogy fogytál, hajnalban fekszel és cigizel. Érdemes lenne elhagyni a dohányt és sok-sok vizet inni, napi 3-4 litert. Ez belülről hidratálja, kisimítja a bőrt. Aludj többet.
2014. júl. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat:)
2014. júl. 22. 16:36
 5/5 A kérdező kommentje:
és ment a zöld kéz:-)))
2014. júl. 22. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!