Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Már nem fogyózom mégis fogyok...

Már nem fogyózom mégis fogyok tovább, hogyan álljak le?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Február óta fogyókúráztam, sikerült is leadnom kb júniusig 7 kilót. Azóta már leálltam, nem edzettem tovább és eszek fagyit meg ilyeneket amiket fogyás alatt nem ettem. Csak az a gond, hogy azóta fogytam megint egy kilót, pedig már nem fogyózom. Hogy állítsam meg ezt? Vagy mi lehet az oka? Lehet, hogy az edzés miatt most izomból fogyok és kezdjek el erősítőzni?

Eddig mosolyogtam a fogyásomon, de már nagyon nem jó ez így. Lehet felgyorsult az anyagcserém és többet kellene ennem, csak az a gond, hogy a gyomrom pedig összezsugorodott, így nem igazán birok sokkal többet enni.


Kérlek segítsetek, mert kezdek tényleg megijedni. =(


20/L


2014. júl. 23. 10:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Június óta fogytál 1 kilót? :S Ez a gond?

1 kiló az semmi, ennyit egy nap alatt is változik az ember súlya természetesen is, ez nem fogyás vagy hízás.

2014. júl. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Jó igazad lehet.

Nálam is változott és volt, hogy 1 kilóval több voltam mondjuk késő délután mint reggel. Csak egy idő után meg lefelé kezdett mutatni a mérleg.

Újra edzeni akartam mert hiányzik a mozgás, de így nem merek.

2014. júl. 23. 10:21
 3/5 anonim ***** válasza:

Semmi bajod nem lesz a mozgástól.

Csak egyél rendesen.

2014. júl. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2014. júl. 23. 10:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy kiló az semmi, nem igazi fogyás. Nekem egyik napról a másikra simán van +/- 1,5-2 kiló!
2014. júl. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!