Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Le szeretnék fogyni de nem...

Le szeretnék fogyni de nem tudom hogyan!? (többi lent)

Figyelt kérdés
Le szeretnék fogyni 12 éves vagy és 76 kg már kb 1 éve próbálok lefogyni 81 kg-ról 76kg-ra fogytam 1 év alatt... nem rég kezdem nagyon intenziven tornázni és alig eszek vlmit egész nap... de nagyon nehéz és nem tudok semmilyen arányt úgy értem h mennyit érdemes tornázni napont 2x 30 percet tornázok.

2014. júl. 23. 14:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Az alig eszek miatt nem fogysz, normálisan (egészségesen) kell étkezni.
2014. júl. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Azt javaslom hogy a szénhidrátoktól búszúzz el :) csoki kenyér tészta cukor pápáá

Egyél gyümölcsöt zöldséget húst és tojást nagyrészt

nasi szinten meg bejöhetnek a tejtermékek meg az aszaltgyümölcsök magok és jutalmazd magad ez nagyon fontos tűzz ki egy időszakot pl egy hétig nem eszem semmit zöldség gyümölcs hús tojás kivételével és amint lejárt a hét egyél egy kis aszalt gyümölcsöt vagy hasonlót te is jobban érzed majd magad és büszke leszel hogy megcsináltad :) sok kis lépcsőfokkal juss el a célhoz igy nem veszik el a motivációd

2014. júl. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Csokit meg hasonló szénhidrátokat már 1 hónapja nem ettem és nem is fogok.:) És köszönöm a válaszokat :)
2014. júl. 23. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!