Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Megállt a fogyásom mit csinálo...

Megállt a fogyásom mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
lassan 4 hete fogyózok le is ment 3 kg de már egy hete nem mozdul a mérleg :( 1500 a napi kalóriám,futok ha az időjárás is engedi,kara-combra erősítek,felülésezek ma kezdtem el lépcsőzni is. Azt szeretném látni már hogy 69-et mutatt a mérleg, 54 kg szeretnék lenni.
2014. júl. 23. 20:37
 1/2 anonim ***** válasza:
A testsúly amúgy is szór egy-két kilót, és időnként olyan is előfordul, hogy megtorpan a fogyás, ez teljesen normális dolog. Rövid időn belül újra el szokott indulni. Ha az étkezés rendben van, akkor menni fog. A legjobb zsírégető mozgás egyébként az aerob edzés, főleg tempós gyaloglás. Az ilyen kis intenzitású mozgások során a test képes a szükséges energia nagyobb hányadát zsírból fedezni, míg futásnál ez nagyobb részt glikogénből (szénhidrátból) teszi. Az erősítést (jelentsen bármit is) javaslom, hogy teljes testre csináld, legyen minden izomcsoport alaposan megdolgoztatva.
2014. júl. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szia, en is 4 hete fogyozom. 3 het alatt 3,5 kilo, aztam leallt egy teljes hetre, de ma ujraindult, reggel fel kiloval konnyebb voltam, ugyhogy ne add fel te sem, majd elindul ujra. en egyebkent 1200 kcal-t eszem, sulyzos edzes, es sok seta. kitartas. am az 54- el en is kiegyeznek ;-
2014. júl. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!