Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nyaraláson így nem fogok hízni?

Nyaraláson így nem fogok hízni?

Figyelt kérdés

5 napra megyünk. Igazából az 5. már délután hazaérünk, szóval azt a napot azt tudom normálisan tartani, tehát csak 4 kritikus nap van.


A reggeli az mindig svédasztalos, ott majd eszek 1-2 tk. zsemlét, sok zöldséggel, valami szalámival, szóval az nem probléma.

Napközben nem fogunk rendesen enni csak fagyit, sütit meg ilyeneket. Az nem probléma nekem, simán kihagyom őket. A probléma itt a kávékkal vannak. Egyszerűen imádom a jegeskávékat, meg úgy az összes ilyen különlegesebb kávét. Jó év közbe is kávéval kezdem a napot de az mégsem ugyanaz, ha szinte bármekkora jegeskávét vehetek bárhol, értitek :DD Szóval majd próbálom megállni, de ez egy elég kritikus pont.


A másik a vacsi. A szüleim és a húgom miatt mindig egy magyaros étteremben eszünk. Itt majd megpróbálok salátát és grillcsirkét enni, de nem vagyok benne biztos hogy lesz ilyen. Szerintetek ha egyszer eszek majd rántott sajtot hasábburgonyával, az nagyon elront majd mindent? Vagy mindig salátát egyek? És szerintetek egy magyaros étteremben van mondjuk cézár saláta?


A másik pedig az esték. Vacsi után a szüleim felajánlják, hogy rendeljek koktélt. Persze szoktam a haverokkal fröccsözni, sörözni, vagy valamit inni, de az mégsem ugyanaz amikor minden este különböző koktélokat próbálhatsz ki. Szóval ha minden este innék egy koktélt, az nagy baj lenne?


Szóval szerintetek így jó lesz? Nem fogok hízni? Vagy mit tartsak még be?

17/L


2014. júl. 23. 21:22
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja amúgy fogyózom, ha nem lenne egyértelmű a kérdésből:)
2014. júl. 23. 21:28
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj mértéket tartani, 4 nap alatt olyan óriási gond szerintem nem lesz, hacsak nem koplaltál eddig. Ha esetleg 1-2 kiló felszalad, majd leadod, de legalább jól érezted magad a nyaraláson. Én legalábbis így fognám fel.
2014. júl. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a magyaros étteremben szoktak lenni rakott dolgok, pl rakott brokkolis hús vagy hasonló, nekem az is jól hangzana. Vagy esetleg rizi-bizi én imádom és a fele zöldség :D Ha nem zabálod mindig tele magad szerintem se lehet akkora gond inkább érezd jól magad
2014. júl. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!