Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon rosszak ezek az adatok?...

Nagyon rosszak ezek az adatok? Valóban többet kellett volna már fogynom?

Figyelt kérdés

10 nappal ezelőtt voltam:92 kg, a csípőm 115cm, derék 95 cm, mell 106 cm.

Ma reggel: 89,5 kg, csípő 114 cm, derék 91 cm, mell 104 cm.


Apám azt mondta h inkább ne is mondjam el senkinek, mert már legalább a duplájánál kellene tartanom.


Teljesen elkedvtelenedtem. Sokat tettem ezért,de lehet fel kellene adnom, ha nem vagyok képes normális ütemben fogyni.


2014. júl. 24. 07:40
 1/5 anonim válasza:
Szerintem bőven jó vagy! Apukád meg egy tuskó, már megbocsás, de megnézném, hogy ő hol tartana 10 nap után. Heti 1 kilóval szoktam én számolni, te meg 2,5kilót fogytál másfél hét alatt!
2014. júl. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem értem apukádat, hogy a csudába kellett volna alig több, mint egy hét alatt többet fogynod? Sőt, nem akarlak elkeseríteni, de lesz olyan is, hogy kevesebbet fogsz fogyni, vagy kicsi (1-1,5 kiló) átmenetileg visszamegy.


Ugyanis a fogyás egyrészt nem lineáris, másrészt meg vannak tényezők (menstruáció, vízvisszatartás, stb.), amik miatt annyira tized kilóra pontosan úgysem lehet a súlyt meghatározni.

2014. júl. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

apad nagy szakerto lehet :)


Szard le, csinald tovabb. A fogyas nem nehany hetes akcio, honapokig tart!

2014. júl. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
ne hagyd magad és azon legyél h folyamatos legyen a fogyás,mindegy hetente mennyi a lényeg h szépen fokozatosan mindig kevesebbet mutasson a mérleg. én 5 hó alatt fogytam le 9kg-ot és teljesen elégedett vagyok
2014. júl. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
heti 1kg a normál fogyás üteme és vannak a stagnálós időszakok, te 10nap alatt fogytál 2,5kg-ot nem értem mi a bajod? Csak így tovább, apukádat meg már bocs de sz....rd le! Sok sikert:)!
2014. júl. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!