Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az igaz, hogy csak úgy lehet...

Az igaz, hogy csak úgy lehet fogyni, hogy nem laksz jók? Miket kéne ennem, hogy semmiképpen ne hízzak?

Figyelt kérdés
Valahol olvastam ezt, többen is írták, hogy semmiből nem szabad teleenned magad, hogy jóllakj. Én, ha fogyni nem is, de súlyt tartani szeretnék, hízni pedig semmiképp. Nem zabálok össze-vissza, de fagyit, csokit szoktam enni mert azt imádom. Próbálok normálisan enni, de mindig éhes vagyok. Nem szeretem a teljes kiőrlésű, magvas cuccokat, (bár semmilyen kenyeret sem) nagyon a salátákat sem, de nem tudom, hogy mit egyek, ha nem lakom jól normális adagoktól. Tegnap reggelire rántottát ettem zöldségekkel, ebédre 2-3 szelet húst salátával, vacsorára spagettit, de mivel még éhes voltam ezért ettem még húst rízzsel, majonézzel. Normális adagokat, sőt talán még többet is ettem, de még mindig éhes voltam.
2014. júl. 24. 08:37
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*jól
2014. júl. 24. 08:37
 2/11 anonim ***** válasza:

nagyon leegyszerűsítve : zabálásból nem lesz fogyás

-ha tényleg nem akarsz hízni,akkor csak mértékkel szabad enni,és nem mindig jóllakásig.

2014. júl. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem a jóllakástól hízol, hanem attól, ha nem a megfelelő tápanyagokkal laksz jól. Pl. spagettivel rengeteg kalóriát viszel be, ha bekajálsz belőle, míg ha húst eszel zöldséggel, akkor sokkal kevesebbet. Érdemesebb a szénhidrátos kajákat tenni előre, kora délutánig, majd utána enni enni a kalóriában szegényebb ételeket.

Fagyit meg csokit meg nem kell mértéktelenül kajálni, heti 1-2 csokitól meg nem lesz még gond.

2014. júl. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Akkor, olyan kajákból, amik kevésbé kalóriadúsak ehetek többet? Tudom, hogy a tészta nem egy egészséges kaja, abból nem is szoktam annyit enni mint húsból például. Csak az a baj, hogy nekem húsból sem elég az egy szelet körettel, többet kell ennem belőle mert akkor éhes maradok. Ez nem baj? Csoki, fagyi evést sem úgy kell elképzelni, hogy nekilátok és akkor az összeset befalom ami előttem van, de ha megkívánom akkor eszek belőle.

2014. júl. 24. 10:00
 5/11 anonim ***** válasza:
semmiből nem szabad degeszre enni magad mert hízás a vége így vagy úgy. Legyél mértékletes egyél sokszor (napi 5x) keveset. És tésztaféléket inkább ebédre este a húst salival. És az édességeket is lehetőleg inkább délelőtt, napközben edd. Ja és sport!
2014. júl. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

" nekem húsból sem elég az egy szelet körettel, többet kell ennem belőle mert akkor éhes maradok. Ez nem baj? "


baj,mert így soha nem fogsz fogyni,

2014. júl. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
próbáld meg hogy az étkezést egy nagy pohár vízzel kezded (vagy levessel) és utána meg megpróbálsz minél lassabban enni (ezáltal hagyod, hogy amit addig megettél az jobban felszívódjon ezáltal kevesebbet is fogsz enni)
2014. júl. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindig jóllakásig kell enni, az az egészséges, különben szenvedhetsz az éhségtől és szervezeted is tartalékolni kezd. Ha nem elég egy szelet hús, amiről fogalmunk sincs mekkora, akkor egyél kettőt, ez ennyire egyszerű.


Alacsony GI-s ételeket fogyassz, és étkezz változatosan, nomeg mozogj.

2014. júl. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"" nekem húsból sem elég az egy szelet körettel, többet kell ennem belőle mert akkor éhes maradok. Ez nem baj? "


baj,mert így soha nem fogsz fogyni,


A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad."


Akkor komolyan nem lehet megenni 2-3 szelet húst sült zöldségekkel (fólia alatt, olaj nélkül) mert az már hízlal? Ne már... ne a koplalásról szóljon a fogyókúra, mert azt nem lehet hosszútávon tartani, nem?

2014. júl. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Max az első pár napon szenvedsz, aztán összeszűkül a gyomrod és két falat után is kidurransz. Ergo igenis jól lehet lakni, amint eléred hogy a gyomrod is összeszűküljön. ;)
2014. aug. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!