Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet ezzel a...

Szerintetek lehet ezzel a módszerrel fogyni?

Figyelt kérdés
19éves lány vagyok.160 centi és 70 kiló.Elterveztem hogy mindenből eszek csak kevesebbet.Kivéve a burgonyát,kenyeret és az édesset hanyagolom nagy ívben . A napi étkezésem 5-étkezésből áll. A napom, reggel tornával indítom méghozzá intervallum edzéssel 30 perccel. Aztán jön a reggeli zöldség és fehérjéből áll.Például tojás,paradicsom... Utánna minden 3óra hosszába eszek. Fehérjét és zöldséget. Igyekszem napi 2liter folyadékot meginni.
2014. júl. 24. 12:49
 1/3 anonim ***** válasza:
25%
akkor fogsz fogyni ha kevesebbet eszel mint amennyit felhasznalsz. Ha nem fogsz kevesebbet enni akkor nem fogsz fogyni egy grammot sem.
2014. júl. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem rossz szerintem, eredményes lehet. Figyelj arra, hogy változatosan egyél, reggelre meg szerintem mehet egy kis szénhidrát is. A sportban is lehetsz kicsit kreatívabb, ha megunod az intervallumos edzést, nyugodtan csinálj mást is, pl. menj el biciklizni vagy valami.

De szerintem menni fog. Végre nem egy olyan kérdés, hogy "ha nem eszem egy hétig, lefogyok?" :D

2014. júl. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az a folyadék legyen legalább 3-3és fél liter
2014. júl. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!