Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ez anorexia?

Szerintetek ez anorexia?

Figyelt kérdés

Az ételre úgy tekintek mint ha az ártani akarna Nekem napi 600-700 kcal-t eszek de iszonyú büntudatom van miatta egyszer 3 napig nem ettem...aztán lett egy látáskimaradásom és azért h ne essek össze ettem egy kis gyümölcsöt de egyébként az éhezés alatt boldog voltam.....folyamatosan kcal-t számolok mindig ott van a fejemben h elhízok (162 cm 44 kg)

14/L


2014. júl. 24. 13:17
 1/4 anonim válasza:

Én ha jól emlékszem kg-onként 35kcalra van szükség...

De függ az energiafelhasználástól....mennyit dolgozol,mozogsz.

Amúgy szerintem jobban számít az,hogy mit eszel és mikor.

Ez amúgy(mennyi kcal kell fenn van a neten, ja és a te szervezeted még fejlődésben van! )

2014. júl. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igen, ugy tunik.
2014. júl. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon valószínű. Irány az orvos.
2014. júl. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

szerintem próbáld meg azt, hogy csinálsz valami olyan ételt, amiről tudod hogy nem hízlal és finom is (pl gyümölcsös, zöldséges ételek, amiket szeretsz stb) és próbáld jó ízűen megenni, gondolj arra, hogy pl a gyümölcsökben lévő vitaminoktól szép lesz a bőröd, és hogy ettől a kajától úgyse hízol el.

ha jól érezted magad amikor nem ettél, akkor ha csak gyümölcsöt zöldséget eszel, akkor ugyan úgy meglesz az üres has fíling.

igyál sok zöldteát, gyorsítja az anyagcserét :)

remélem egy kicsit tudtam segíteni :) nekem is voltak gondjaim az evéssel :/

2014. júl. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!