Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha futok napi 20 percet...

Ha futok napi 20 percet eleinte, többet még nem bírok. Akkor mennyi időn belül látszik meg valami?

Figyelt kérdés
Étkezésre is odafigyelek, nincs csoki, és édesség is csak max a fogyókúrás fagyi, amit magam készítek, nulla cukor csak édesítőszer és 0,1%-os joghurt. Más édesség nincs. Fehér kenyeret kivettem az étrendemből és a köretnek zöldségeket eszem, és sok salit. Amúgy 5 kilót szeretnék leadni. Most vagyok 52 kiló és 152 cm. Sok a háj rajtam és inkább visszatérnék az izomhoz, de nem akarok izompacsirta sem lenni, csak szálkás. Mit lehetne még csinálni? Nagyon nem szeretek otthon tornázgatni, inkább futok akkor már.Két pici gyerekem van, aki most itthon vannak, mellette otthonról dolgozom, így csak este marad 20 perc kb a sportra. Utána éjjelig munka.
2014. júl. 24. 16:31
 1/1 anonim ***** válasza:
6
2014. júl. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!