Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1 hónap alatt kb. mennyit...

1 hónap alatt kb. mennyit lehet fogyni/formásodni és milyen feltételek mellett?

Figyelt kérdés

Nem arról van szó,hogy siettetni szeretnék bármit is!Arra lennék kíváncsi milyen feltételek mellett lehet EGÉSZSÉGESEN és mennyt fogyni kb. 1 hónap alatt,hogy az tartós is legyen?

Feltételek mellett azt értem hogy napi mennyi torna és milyen formában?

Valamint egy nap mennyi ételt lehet enni és főleg miket kerüljek el? /nem koplalni szeretnék,egészségesen enni/

A napi min. 30 perc mozgás/torna minden nap megvan így is,de még mindig nem vagyok elégedett magammal,ezért szeretnék segítséget,tippeket,tapasztalatokat kérni :) Előre is köszönöm!

15/L



2014. júl. 25. 12:49
 1/3 anonim válasza:
100%

Azt mondják 1hét/1kg az átlagos. Nekem volt olyan amikor egy hét alatt 3 kg fogytam volt olyan amikor egyetse. Nagyon sok mindentől függ leginkább a súlyodtól. Minél kövérebb valaki, annál jobban latszódik meg egy jó diéta.

Az un. kardiok azok amik fogyasztanak, de szerintem csak egy jo dietaval lehet fogyni ezektol csak erosodni. A kardiok ugye a gyaloglas, futas, uszas, biciklizes. Na ugye az uszast nehez megoldani, a futas balesetveszelyes abba nagyon konnyen tonkremegy a terded. En a biciklizest ajanlom leginkabb. A torna, en nem tudom hol van erosebb ugymond, de mint mondtam a dietaval tudsz fogyni, tornavak erositeni.

Nagyon fontos mit eszel. Nem szabad koplalni es kulonbozo fogyokuras dolgokat csinalni 18 ev alatt ha csak tenyleeg nem vagy annyira kover. Fontos a szervezetednek hogy elegedno feherjet, szenhidratot es vitamint vigyel be. Reggelire en altalaban vagy egy szendvicset eszek, barnakenyer,rozskenyerbol, sonkabol, es soksok zoldsegbol. Ebedre csirkemellet vagy halat eszek zoldseggel vagy rizzsel vagy akar zoldseges krumplival. Termszetesen van olyan amikor reggelire tojast eszek, es akkor ebedre penne tesztat vagy varialom ezeket. Fontos azis hogy borsot, babot, huvelyeseket egyel, csak en sajnos azt nem szeretem. Vacsorara en nem szoktam enni csak gyumolcsot, de ha nem birod ki akkor egyel egy tojast vagy joghurtot de ne.zabalj ossze vissza. Fontos az is higy mit iszol, napi 5 deci tejes dolgot, es azonkivul 2 liter folyadekot. En vizet iszok, mert a sokkal egeszsegesebb mint a tobbi es ezzel a legjobb fogyni. De azert iszok teakat es ilyeneket is, csak sokkal kevesebbet. Keruld a zsiros eteleket, chipseket, nassolnivalokat. Heti egyszer en szoktam egy nap valami edesseget enni, akar egy cukraszdabol egy sutit vagy fagyit, hogy jol erezzem magam. Bar en aznap buntudatbol ketszer annyit edzek.

Ha barmivel kerdesed van tudok segiteni, akar az etrenddel, akar a tornakkal:)

2014. júl. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pontos választ nem tudok adni, mert nincs két egyforma ember. Súlyzós edzés pl. heti 3x, szálkásító diéta, pihenés és aerob mozgás. Ha minden jól össze van rakva akkor 1 hónap alatt akár 4 kiló mínusz is lehet. Brutál átváltozást ne várj ilyen kevés idő alatt, viszont már látható az eredmény.
2014. júl. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Ment a mancs :)
2014. júl. 26. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!