Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Help fogyókúrás dologban?

Dj krisztián kérdése:

Help fogyókúrás dologban?

Figyelt kérdés
Nos 1hónapja súlyzózom itthon (hétfő kedd,csüt,péntek.. többi nap pihi) több helyen olvastam h ez csak izomtömeget növel es nem igazán fogyaszt. 5.napja csinálom azt h ha vacsiztam ha nem 6óra után nem eszek, es napi 1csümölcsöt eszek es napi 2-3liter vizet iszok.. mivel ez csak az étrendebe köt bele kicsit néztem edzésvideókat.. tudnátok nekem linkelni olyan videókat amik nektek is beváltak és kb 1-2hónap után látszódott eredmény? (Leginkább a hasammal a tokámmal és a pufi arcommal nem vagyok megelégedve) 15/f vagyok egyébként. Ha úgy van priviben is várok tanácsokat!:) köszönöm:)

2014. júl. 27. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:

A súlyzós edzés alatt nem igazán fogy zsír, de az izmok fejlődése, és az ehhez szükséges folyamatok közvetetten vezethetnek zsírégetéshez. Olvastam olyat, miszerint a súlyzós edzés után még napokig több energiát használ fel a szervezet. Ha fejlődik az izmod, akkor pedig több kalóriát fogyaszt, ez is segít fogyni.

Ha zsírt akarsz égetni, akkor a köztes napokon menj el egy órát tempósan gyalogolni. Ez az egyik legjobb mozgás, ami közvetlenül égeti a zsírt.

A legfontosabb pedig, hogy figyelj oda a táplálkozásodra.

Remélem nem úgy gondoltad, hogy a napi egy gyümölcs az összes kaja, amit eszel, mert az katasztrófa. A 6 óra után nem evés is hülyeség. Olvasd el a sárga kapszula ingyenes ebookot, abban le van írva, milyen diétát kell tartanod.

2014. júl. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Termeszetesen nem az az egesz hami:) hus is eszek stbstb. 6Ora utan azert nem szeretek enni mert akkor mar nem mozgok annyit.. gyaloglas utan az megfelel ha en 1hete ujra elkezdtem az itthoni focizast?:) (futok,cselgyakorlas stb)
2014. júl. 27. 21:23
 3/5 anonim ***** válasza:
a kalória bevitelre figyelj és kardió edzést végezz csak így lehet fogyni!
2014. júl. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Vki tudnaa linkelni a rola vidit v hosszab leirast?:)
2014. júl. 27. 22:37
 5/5 anonim ***** válasza:
a kaloriabazis.hu sokat segíthet
2014. júl. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!