Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Le lehet fogyni egészségtelenü...

Le lehet fogyni egészségtelenül 8 kilót egy hét alatt?

Figyelt kérdés
Tudom hogy utána a duplája vissza jön stb... Nem is akarom csinálni csak kíváncsi vagyok

2014. júl. 28. 15:06
 1/7 anonim válasza:
43%
Le lehet, viszont ha utána vissza térsz a normális kerékvágásba hamar vissza jön, ha meg nem térsz vissza súlyos következményei lehetnek. ( Hisz 8kiló lefogyás 1 hét alatt sehogy sem egészséges)
2014. júl. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom,köszi a választ! :))
2014. júl. 28. 15:16
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kedves válaszoló, ugyan áruld már el, hogy lehet 8 kilót fogyni egy hét alatt! Egyszerű matematika: ahhoz, hogy 1 kg-t fogyjunk, el kell égetni 1 kg zsírt, ami 9000 kalória. A szervezet alap kalóriafogyasztása 1600-2200 közt van, attól függően férfi vagy nő az illető. Alapot mondtam, azaz nyugalmi helyzetre vonatkozót, tehát ehhez jön még annyi, amennyit munkával/sportolással felhasznál. Tehát, ha semmit nem eszik valaki egy hétig, attól függően, mit csinál, 3-4 kilót tud fogyni. Nyolchoz követ kéne törni hajnaltól napestig, egy falat kaja nélkül.
2014. júl. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3/3 úgy hogy aki ilyen fogyást csinál az izomból is veszít nem csak zsírból
2014. júl. 28. 18:34
 5/7 A kérdező kommentje:
Alapfogyasztás 1600-2200 kalória között xdddd hát rohadtul nem :D
2014. júl. 28. 18:35
 6/7 anonim ***** válasza:
Le lehet szerintem. 16 évesen egy hét alatt 7 kilót fogytam. Nem ettem semmit, csak ittam, de, ha csak vizet iszom, akkor szerintem 8 is lement volna.
2014. júl. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Utcsónak irom.Nem ettél semit?
2015. márc. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!