Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi 25 perc kocogás (futópad...

Napi 25 perc kocogás (futópad 7-10 fokozat között), utána torna, összesen egy óra naponta, és 1200 kcal elég a fogyáshoz?

Figyelt kérdés
10 kilót szeretnék lefogyni. Már több éve egészségesen étkezem, de mostblassan mennek a kilók, így elkezdtem a kalóriát is számolni. A kalóriabázis szerint 1400 kcal körül kéne ennem heti fél kg fogyáshoz.
2014. júl. 28. 20:59
 1/3 anonim ***** válasza:

adataid? milyen az étrended? mi az a 7-10 fokozat km/h-ban?

1200 és 1400 is nagyon kevés

2014. júl. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szeretem azt az oldalt, de ilyen szinte ne igazán nézd, gyakran olyan mennyiségeket ír ami már nem egészséges, illetve sok esetben nekem azt írta, hogy az adott mennyiséggel hízok, még is fogytam.
2014. júl. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

30 éves vagyok, 164/64 kiló. Szülés előtt 58 körül voltam. A kisfiam 1 éves és gondoltam itt az ideje visszafogyni, de a célom 54-55 kiló lenne.


A futópadon km/h van, így gondolom a fokozat is az (most néztem meg).

2014. júl. 29. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!