Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Megvan-e valakinek Norbi...

Megvan-e valakinek Norbi -1000 kalóriás dvd-je?

Figyelt kérdés
Szeretném letölteni...és ezen az oldalon talaltam is egy letöltős oldalt, de nem sikerült...valami baj van az oldallal..youtubról sem megy...Ha valakinek megvan, tudna írni privát üzenetet..a cigit már elhagytam..most a nagy fenekemet szeretném.Kösz előre is...
2010. jan. 10. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Torrent fájlt tudok küldeni neked e-mailbe, és ha van letöltő progid, akkor hamar lejön. :)

2010. jan. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

www.barbara-dvd.blogspot.com

itt megtalálod.

Amúgy megvan. Azért az tévhit, hogy 1000 kalóriát égetsz el vele.

2010. jan. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nos...koszonom a gyors valaszokat...kedves elso valaszolo...ha leirod mellekelten mit kell csinaljak, hogy le tudjam tolteni kerlek...irj privatot...

Kedves masodik valaszolo, sajnos pont azon az oldalon van a problema, mert mar ket napja nem birom elinditani a toltest, mert kiirja, hogz ERROR...szeretnem mihamarabb elkezdeni, tudom nem 1000 kalorias, de nekem mar a 600 is eleg...koszonom...es varom tovabbra is a valaszokat!

2010. jan. 11. 10:29
 4/4 maundrel ***** válasza:

Norbi - Fitness Kickbox 1. - Az 1000 kalóriás edzés


*****

*****

*****

*****



Jelszó: Kyara


Norbi - Fitness Kickbox 2. - Mínusz 1000 kalória - Riói hangulatban


*****

*****

*****

*****



Jelszó: Kyara


ezeket egyesével letöltöd, és az után WinRar programmal kicsomagolod. :)


Kellemes edzést! :)



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. jan. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!