Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ma kezdtem a fogyókúrámat...

Ma kezdtem a fogyókúrámat vélemény?

Figyelt kérdés

Reggeli: egy pohár zacsis kakaó 2dl

tízórai: 3 virsli pici majonéz és 3szög alakú sonkás sajt.

ebéd időben: mozgást iktattam be: 40 perc séta/gyors gyaloglás plusz egy kis váll-hát súlyzózás

edzés után: egy karalábé és egy répa megpárolva

aztán utána egy kávé tejporral 1 kanál cukorral.


Vacsorára ami olyan fél 7 körül lesz eszek egy kis tepsis burgonyát, az átlag adagomnak a felét.

Ja és eddig megittam másfél liter vizet, ami nálam nagy szó mert két nap alatt iszok általában ennyit.



A célom minusz 5 kg szeptember 30-ig. Szerintem elég relatív.

Egyébként a mozgást mindennap csinálom, heti 1 nap pihenővel, csak ma light-ra csináltam a sétával mert most kezdtem, és a semmihez képest nem akartam túl terhelni futással.

Viszont holnap már autó helyett kerékpárral megyek kb fél órára van innen keróval, és már ez is nagy előre haladás lesz :)


2014. júl. 31. 15:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A kaja nem igazán jó!
2014. júl. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Majd egy év mulva tedd fel ezt a kérdést.
2014. júl. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Tudom, főleg a reggeli nem a legjobb :) De majd ki akarom ezt tapasztalni. Tudom sok fehérje kellene, meg azért húst is enni. :) DE egyébként második pont ezért tettem fel a kérdést, és adtam támpontokat hogy miket javítsak.... :) mert ha csak azt írom segítsetek mert fogyni akarok mit írtok...
2014. júl. 31. 15:31
 4/14 anonim ***** válasza:
Borzalmas töviről hegyire. Egyedül a mozgás a jó (mondjuk a súlyzózás lehetne céltudatosabb).
2014. júl. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

Kakaó, majonéz(!) sajt nem jó!

Virsli sem az igazi.

Tejpor sem javasolt, a kávé meg azért nem, mert éhes leszel tőle.

Tepsis burgonya? Zsírral?

Hízni akarsz?

A fogyókúrához fogyókúrás ételek kellenek!

2014. júl. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
0%

Kakaó helyett tejet. Tízórai helyett egy szalámis kenyér valami zöldséggel.

Ezek nagyon hízlaló ételek..

Majonéz...krumpli....virsli...kakaó... Ezeket mellőzd. Nézd meg az ételpiramist, keress rá és az arányok sem jók.


Reggeli: 20%

Tízórai: 15%

Ebéd: 30%

Uzsonna: 15%

Vacsora: 20% És arányos időközönként.

2014. júl. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm szépen, azt hittem jó ha a kenyeret elhagyom, de akkor még sem :) akkor viszont megnézem a piramist amit írtál. Köszönöm
2014. júl. 31. 15:50
 8/14 anonim ***** válasza:

A kajálásod az elejétől a végéig úgy rossz ahogy van. Pedig ezen múlik a sikered kb. 70%ban. Rossz nézni de tényleg :)


Edzés után azonnal fehérjebevitel hogy ne épüljenek le az izmaid. Alap. Nem karalábé meg répa :D A mozgás az oké.


Először tanuld meg az alapokat hogy mindjárt az elején jól indíts az egész folyamatot. Keress rá erre a könyvre és töltsd le:

“Amit a zsírégetésről tudnod kell”


Vagy erre "A sárga kapszula"

Sok sikert.!

2014. júl. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Szalámis kenyér... Istenem bmeg, itt mindenki hülye???
2014. júl. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
72%

Én ezt ajánlom:

Reggeli: rántotta/főtt tojás/tonhal sós lében/esetleg normális felvágottak(prágai sonka/selyemsonka) zöldségekkel,vagy ha édességre vágysz csinálj tejbezabkorpát,teszel bele édesítőt és megszórod fahéjjal

Ebéd: rakott zöldség(natúr joghurttal,nem tejföllel és zsírszegény sajttal)/grillezett vagy sült húsok salátával vagy barna rizzsel/főzelékek habarás nélkül (mondjuk alacsony zsírtartalmú főzőtejszínnel,szerintem belefér)

Vacsora: zsírszegény túró/felvágott/tonhal zöldséggel,a lényeg hogy a zöldségen kívül más ch-t ne!

Tízóraira meg uzsira mehet pár gyümölcs

2014. júl. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!