Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy tizenévesnek bőven elég a...

Egy tizenévesnek bőven elég a sport és egy kissé odafigyelés a táplálkozásra az izmos/sportos alak eléréséért? Vagy esetleg egy kis súlyzózás is mellé?

Figyelt kérdés
50kg vagyok a 165cm mellé, viszont a hasam az eléggé hájas, meg a combom is, de az nem zavar, de pl. a mellkasom is. Fogyózni tudom nem szabad ennyi idős korban, és 50kg-ból meg fogyni nem is nagyon lenne egészséges. Eddig is sportoltam, bicikliztem,futottam néha,fociztam(barátokkal). Viszont szeretném elérni, hogy adjak le zsírt. Jobban 1éve foglalkozok kb. a sporttal. Viszont az idén szeretném elérni, mondjuk egy szeptemberig, hogy ami még van azt leadjam, esetlegesen szedjek fel izmot. A hasam a legzavaróbb. Ha gondoljátok tehetek fel képet is!
2010. jan. 11. 15:00
 1/4 A kérdező kommentje:
Egyébként fiú vagyok.
2010. jan. 11. 15:01
 2/4 A kérdező kommentje:

JA! A kajámat nem írtam le!

Reggelit csak hétvégén eszek, akkor se mindig, mert általában elalszok. Szóval úgy átlagban napi 3-4x szoktam enni, és olyan 2-2,5l vizet (ásványvíz) iszok naponta!

Ebédre mindig valami húst eszek, disznóhúst vagy csirkehúst. Kenyeret csak barnát eszek. Szoktam inni elég sok tejet is, aztán emellett sok zöldséget,gyümölcsöt eszek minden nap, főleg télen. Naponta 2-3banánt szoktam meg almát,narancsot,mandarint. Zöldségből paradicsom,paprika,uborka stb. Szerintetek ha így táplálkozok és súlyzózok meg heti 3x futok egy olyan 30-40 percet akkor leadom azt a fölösleget mindenhonnan ahol csak van?

2010. jan. 11. 15:09
 3/4 anonim ***** válasza:

A reggelit ne hagyd ki,akkor egyél pékárut.Banánt keveset egyél,mert tele van cukorral,bár sok a vitamin is benne.Minden második nap egyél csak banánt.Azt nem írtad,hogy eszel-e édességet rágcsákat,ha igen azt hanyagold.Néha ehesz mogyorót ,diót,mandulát étkezések között,az olajoknak köszönhetően felgyorsítja az anyagcserét.De ezt se vidd túlzásba,mert igen magas a calória tartalmuk,ezért nagy mennyiségben hízlalnak.Az ásványvizedet ízesítsd citrom levével(nem üveges citromlével),ez segíti a zsírégetést.

A sportról annyit,hogy bármit csinálsz ne hajtsd magad agyon,akkor csinálod jól,ha tudsz közben kapkodás nélkül beszélni.

2010. jan. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ja igen. ezt is kifelejtettem, semmi édességet nem szoktam enni.
2010. jan. 13. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!