Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen trükkjeitek vannak ok...

Emma69 kérdése:

Milyen trükkjeitek vannak ok nélküli éhség ill édességfalási rohamok ellen?

Figyelt kérdés
Sajnos ma is ez jött rám, nem arról van szó h keveset ennék, mert szerintem normál étkezem egész nap, de este sokszor nehéz megállni azt a plusz csokit. Hány óra után nem kéne ennem? Vagy ezt inkább a lefekvéshez szokták igazítani?

2014. aug. 1. 20:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
normális kiegyensúlyozott étrend
2014. aug. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Mondom, én normál étkezem, de az édességeket imádom, és nehéz megálni főleg este hogy ne egyek. Erre kéne valamit kitalálni, ill. e helyett :)
2014. aug. 1. 20:34
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
ha normálisan ennél, nem lennének falási rohamaid
2014. aug. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Akkor újrafogalmazva: mi az amit ti bevettek ha édeset kívántok de meg akarjátok álni?
2014. aug. 1. 21:00
 5/14 anonim ***** válasza:
sok vizet iszok és elmegy az étvágyam.
2014. aug. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
fehérjepor :) azt szabad..
2014. aug. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

igyál proteinturmixot vízzel.

a 100% whey pro-nak van vagy 20 féle íze,olyan mint az édesség,nem az.

2014. aug. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Kedves első!

Én normálisan, kiegyensúlyozottan étkezek, mégis szoktak lenni "édességfalási rohamaim", mert k.rvára édesszájú vagyok, szóval van ilyen, ha hiszed, ha nem :D

Egyébként engem is érdekelnének a válaszok.

2014. aug. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Normális étkezés mellett meglévő falási rohamoknak is meg van a háttere. Pl. az IR betegség is oka lehet.

Bár kérdés mit tartasz falási roham alatt, azt, hogy megeszel egy szelet csokit, vagy megeszel egy tábla csokit, van különbség.

Nálam ilyen volt, ha rámjött: benyomtam 1-2 finompékárut, rá ettem egy zacskó csipszet, ezt leöblíteettem egy fél doboz fagyival vagy egy tábla csokival.

2014. aug. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű C-vitamin hiány. Emeld a napi bevitelt 2-3 ezer mg-ra és megszűnik feltehetően. Ez komoly én se hittem el, nálam ez jött be :)
2014. aug. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!