Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyhatok combról? (több...

Hogy fogyhatok combról? (több lent)

Figyelt kérdés

Nem vagyok kövér, de mégis narancsbőrös a fenekem és a combom. Diétázok, de semmi haszna. A combjaim is vastagok, a lábaim rövidek... Szeretnék hosszabb lábakat is.

Az edzéstől kicsit félek, mert nem szeretnék izmosodni, hiszen így is elég vastagok a combjaim, csak simán fogyni szeretnék.

15L

Vannak olyan torna gyakorlatok, amivel



#narancsbőr #láb #fogyás #comb #hosszú lábakért
2014. aug. 2. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:
2014. aug. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Egy lány nem igazán tud olyan izmos lenni, mint egy fiú.. :D Menj edzeni nyugodtan, szálkásíts! :) Ha látod magadon, hogy ennyi izom elég akkor abbahagyod. Sok fájdalommal jár de megéri!


17/L

2014. aug. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Figyelj, most páran leharapják majd a fejem, de van egy tuti módszer.

Pont azért merem ajánlani, mert, mint mondod, nem vagy kövér, csak formásodnál. A csodaszer: Callanetics.

Ez egy speciális gerinckímélő alakformáló torna, nézz utána neten. Kicsit unalmas és nem könnyű, de eszméletlen eredményekkel jár. Egyáltalán ne, vastagodsz tőle, gyönyörűen formásít, javítja a tartásod és - kapaszkodj meg - nyújtja az alakot.

Egy dekát nem fogsz tőle fogyni, csak két ruhaméretet.

És ez saját tapasztalat, bárki bármit mond, nekem sikerült. :)

2014. aug. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Utolsó: Ma kipróbáltam a Callaneticset, és elég jól megmozgatott :D

Neked mennyi idő után látszott a javulás?

2014. aug. 3. 13:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem a második torna után már szemmel látható volt.
2014. aug. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Narancsbőr ellen igyál sok szénsavmentes ásványvizet és masszázsra is járj.A diétát vesd be valami erősebbre.Amíg nem működik valami hatás addig hordj mondjuk függőleges csíkozású nadrágot mert az nyújt.Próbálkozhatsz testszínű cipővel is.Szerintem neked még elég lenne ha optikailag,a ruhákkal próbálnál változtatni magadon.
2014. aug. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ezekkel az optikai dolgokkal nem vagyok kibékülve. Valami véglegesebbet, igazibbat szeretnék.
2014. aug. 25. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!