Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mist akkor hogyan lehet fogyni?

Mist akkor hogyan lehet fogyni?

Figyelt kérdés

Olvastam ezt a kérdést http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__59..


Na most én 3 szülés után fogyni szeretnék a hasamból. Tehát akkor hiába csinálom a hasprést és a felülést mert az nem fogyaszt? Akkor mit kell csinálnoma hasammal?


2014. aug. 5. 00:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Fogyni megfelelő étrenddel lehet, hasizmot pedig felüléssel szerezhetsz. Olyan, hogy csak hasról fogyni nem létezik. Tehát csökkenteni kell a kalóriabevitelt, közben el lehet kezdeni sportolni, és menni fog ;)
2014. aug. 5. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2014. aug. 5. 08:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha zsíros a hasad, akkor diéta sporttal, ha a gyerekek miatt kinyúlt a bőr és megereszkedett az izomzat, akkor hasprés és egyéb torna.
2014. aug. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
De sok anyukat fogyasztottam mar le :) a lenyeg a lenyeg, hogy heti 4-7 aerob edzes, szalkasito etrend es kis sulyzos edzes
2014. aug. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, ezt igy könnyebb leirni mint megvalósitani...de a diéta és az aerob mozgáás a tuti...én is igy fogytam sokat...és a diétát ne hagyd abba soha...szóval olyan életmódot válassz ami nem esik nehezedre:)
2014. aug. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!