Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1hónap alatt le tudok fogyni?

1hónap alatt le tudok fogyni?

Figyelt kérdés
Sziasztok,szeptemberig még van 1 hónap szeretnék lefogyni min5 kilót szerintetek meg tudom csinálni minden nap 1jétől csinálétam 50 felülést 50 guggolást négykézláb 50-50 lábemelést csak az a baj hogy olyan helyen lakok ahol nem lehet futni igy nem tudok ha tudtok még valamit akkor légyszi irjatok és hogy miket mennyit egyek tegnap pl:ettem 2 tányér borsólevest és gyümölcsöket!

2014. aug. 5. 07:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Így nem. Felüléstől, guggolástól nem fogsz fogyni egy dekát sem, a kajád pedig kritikán aluli. Olvasd el, miből áll egy szálkásító diéta, akkor még talán sikerülthet ledobni 5 kg-t.
2014. aug. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
akkor hogy tudnák segits!
2014. aug. 5. 12:23
 3/10 anonim ***** válasza:

Szaladjál naponta minimum 30 percet, lehet lassú szaladás is, lényeg, hogy ne álj le. Igyál sok vizet, mert az beindítja a fogyást. Próbálj kevesebb szénhidrátot és több fehérjét enni(tojás, tej, csirkemell stb.). Kerüld az édességeket, csak, ha nagyon kívánod, akkor egyél egy kocka csokit, vagy esetleg vegyél cukormentes csokit, nápolyit. Azokat amiket leírtál, nyugodtan csinálhatod, de amellett szaladj, ahogy már leírtam. Írj privátba, ha van kérdésed.

Szép napot!

17/L

2014. aug. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Sovány húsok, kemény sajtok, zöldségek, kevesebb gyümölcs és tejtermék.Viz, tea, kávé cukor nélkül...semmi egyébb:)
2014. aug. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ja meg tojáska
2014. aug. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
kedves 2.én futnék csak oylan helyen lakok ahol nem tudok...
2014. aug. 10. 16:03
 7/10 anonim ***** válasza:
Mièrt, talán börtönben vagy? :-) Egyébként a futàs helyett lehst gyalogolni vagy intetvallum edzést is csinálni.
2014. aug. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nem csak főuton nem tudok futni mert mindenhol kocsimegy össze vissza és más ut meg nincsen
2014. aug. 11. 10:30
 9/10 anonim válasza:
szerintem egyáltalán nem a futáson van a hangsúly. én körülbelül 15 kilót adtam le a közelmúltban, úgyhogy nem futottam egy percet sem kivétel tesiórán amikor kötelező volt. És igen, guggoltam felüléstem is, erősítettem, tornáztam rendületlenül. Odafigyeltem arra, hogy mit, mennyit és mikor eszem. Biztos fogjátok mondani, hogy hülyeség, de hat óra után már nem ettem, esetemben bevált. Javaslom a szénhidrát minimalizálását, hidd el, hamarabb beindul a fogyás. Sok-sok fehérje és vitamin, de nem fehérjeporból és hasonlókból hanem VALÓDI húsból, zöldségekből. Az eredmény: feszes, de karcsú test. Jelenleg 168 cm és 53 kg vagyok, lány.
2014. okt. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
azt amit mond a #9 azt csinalt terhesseg utan en is csinaltam hogy vissza menjek az eredeti alakomra reggel mikor felkeltem egybol 2 pohar nem nagyon hideg inkabb kicsit langyos viet meginni aztan johetnek a guggolas felules! A labemeles pedig igen azt is csinaltam az meg a popsira van hogy jobb format kapjunk :)
2014. okt. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!