Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnek fogyni 5 kilot, es...

Szeretnek fogyni 5 kilot, es szeretnem ha ez meg is latszodna. Jobb alakom lenne, vekonyabb labak amik nem ernek ossze. Szoval mit tegyek?

Figyelt kérdés
Linkelnetek nekem ilyen edzeses videokat, amik sgitsegevel lefogyhtok? Meg, hogy ezt naponta vagy hany naponta csinaljam.. Na meg ajanlanatok nekem recepteket, amiktol fogyhatok? Reggelire, tizoraira, vacsorara. Meg en gyulolom a vizet, szoval valami inom italt tudnatok ajanlani ami nem hizlal? Nagyon koszonok! :) Lehetoleg iskola elott szeretnek lefogyni.. :D

2014. aug. 6. 23:04
 1/2 anonim válasza:
Szemelyi edzokent jot rohogtem most ezen :) olvasd el a sarga kapszula nevu iromanyt es majd akkor akarj fogyni, hogyha ezt a folyamatot, dietanak hivod es nem fogyokuranak :)
2014. aug. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Semmi nem hizlal vagy fogyaszt. Igyál vizet, gyorsan meg lehet szokni, lenyeled és kész. Esetleg még teát.


Egyél egészségesen,sportolj azt cső. 5kg iskola előtt meg nem fogsz tudni leadni.

2014. aug. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!