Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha egyszerre sokat eszünk kiürül?

Ha egyszerre sokat eszünk kiürül?

Figyelt kérdés
úgy értem, ha egy nap alatt megeszünk rengeteg tortát meg sütit, akkor az egyszerre le tud rakódni? vagy valamennyi lerakódik a többi meg kiürül :d lehet hülyeség de hátha.remélem értitek

2014. aug. 8. 18:29
 1/3 anonim válasza:
erre én is kíváncsi vagyok :D
2014. aug. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Abból rakódik le egy bizonyos mennyiség, amit a szervezeted foldolgoz.

A többi a hátsó kijáraton...

2014. aug. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jó kérdés, szükségünk lenne egy szakértőre vagy valakire, aki legalább hitelesnek látszó linket tud adni :D

Én úgy gondolom, csak van, akinél ilyenkor az étel jelentős része hasznosulás nélkül távozik (vannak azok a vékony emberek, akik ehetnek bármennyit, nem híznak, vagy én, aki ugyan sosem voltam vékony, de rengeteg, kifejezetten hizlaló evéssel is elképesztően lassan híztam, de kevés étellel sem kezdek hirtelen fogyni; valami magyarázat kell ezekre), s vannak, akiknél minden lerakódik - bár lehet, hogy van valami limit s a test egyszerűen nem képes megemészteni mindent... Érdekes kérdés, sajna nem tudok kellően megalapozott választ adni rá.

2014. aug. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!