Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Koplalás után egy "rossz" nap...

Koplalás után egy "rossz" nap alatt mennyit lehet hízni?

Figyelt kérdés

Rossz alatt ezt értem:

egy gombóc fagyi

egy nagyon kis szelet pizza

egy adag húsleves (zöldség, kevés tészta)

tejszínes, fokhagymás csirkemell (szerintem hízlal, mert maggi porból van)+ egy-két kanál krumplipüré és sok savanyúság

egy fél kicsi alma+tea este


Lehet ezek után rögtön kilókat hízni, hogyha eddig koplaltam?



2014. aug. 8. 19:46
 1/9 anonim ***** válasza:

Miért koplalsz?

Igen, hízni fogsz mivel ezek nagyon cukros,zsíros ételek. De nekem még a te rossz napod is kevés.

2014. aug. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem holnap reggel állj rá a mérlegre és megtudod.
2014. aug. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egy nap alatt nem hízol meg, de koplalni a legnagyobb marhaság.
2014. aug. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha egy nap alatt nem hizik akkor két nap alatt sem? egy hét alatt sem? ugyanmár...
2014. aug. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egy nap alatt NEM hízik.


Két nap alatt sem hiszem, de egy hét alatt már lehet.

2014. aug. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha egy nap alatt nem hizik és két nap alatt sem, akkor hogy hizik egy hét alatt?magyarázd el mert nem értem:)
2014. aug. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha kevesebbet eszel egy kilónál, attól nem fogsz egy kilót hízni, ezt gondolhatod... Igazából egy kiló zsírfölösleghez kb. 9000 kalória kell... Persze az emberi test trükkös dolgokra képes, de azért a természet törvényei erősek.
2014. aug. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy naptól még nem hízol, de koplalás után, ha elkezdesz normálisan enni, akkor 2x annyit hízol vissza, mint, amit leadtál..ezt tapasztalatból mondom, inkább sportolj és étkezz egészségesen.
2014. aug. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem hizol egy nap alatt, csak nem annyit hogy szemmel látható legyen...De ahhoz hogy egy hét alatt valaki hizzon 2kilót, az naponta kell hogy hizzon 300-400grammot és nem feltétlenül kell lennie zsirnak:-)
2014. aug. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!