Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 164cm/56kg vagyok (lány) Ez...

164cm/56kg vagyok (lány) Ez így látlanban milyennek mondható? Arányos? A combom annyira nem tetszik és szeretnék ellene tenni. És ez fogyással járna szerintem. Az a fogyás rám fér?

Figyelt kérdés
2014. aug. 8. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Az izom adja a test formáját.

Szerintem nem kell fogynod, így látatlanban jónak tűnsz.

2014. aug. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

A tömeged alapján nem lehet megmondani igazából. Ha nem sportolsz, akkor tök jó, ha meg igen, akkor kicsit kevés. Ugyanis az izom tömege nagyobb, mint a zsíré.

Milyen a combod? Narancsbőrös? Igyál sok vizet, egyél kevesebb kenyeret vagy péksütit, hasonlót és sétálj többet. Ez kb két héten belül látványos eredményt hoz, nekem elhiheted :D


Egyébként nem kell fogynod!!

2014. aug. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ha sportolsz, nem hiszem hogy sok. Legjobb bnom 55 kg es egy deka felesleg sincs rajta. A combunkat mi is utaljuk mert vastag, de leglabb izmos es nem kover :D 14/Lanyok
2014. aug. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Amúgy nem sportolok :D

És kipróbálom ezt a elméletet remélem eredményhez vezet

2014. aug. 8. 22:53
 5/5 anonim ***** válasza:
:-)) Szerintem nem vagy vékony testalkatú...és mivel nem sportolsz...hát modell sem leszel...Nem kell fogyozz, csak figyelj oda, és járj strandolni...úszni!
2014. aug. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!