Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretném ledolgozni a hasamró...

Szeretném ledolgozni a hasamról a felesleget. Hogy szabadulhatok meg tőle?

Figyelt kérdés

P Tudom, hogy kismillió kérdés van már erről, de hiába néztem végig sokat, nem találtam a megfelelő választ. Tizennégy éves vagyok, a 162 centimhez 55 kiló. Egy hónapja kezdtem a fogyókúrát, eddig három kiló ment le. A combom és a karom kisebb lett, de a hasam maradt.

Hogyan tudnám ledolgozni, miket egyek és mennyit, illetve mit tornázzak? Sportolni lehetőségem nincs.

Valamint azt szeretném megkérdezni, ha amint a suli elkezdődött, visszaállnék a napi háromszori többször keveset étkezésre, a napi egy helyett. Akkor amit addig lefogytam vissza fog jönni vagy se? A suliig és haza az út 20-25 perc, és mindennap lesz tesim, szóval a napi mozgás meglenne.



2014. aug. 11. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
48%

Kérlek, fogalmazd újra a kérdésed mert értelmetlen, magadnak mondasz ellent.


"Hogyan tudnám ledolgozni, miket egyek és mennyit, illetve mit tornázzak? Sportolni lehetőségem nincs. "


Most akkor tudsz sportolni vagy sem?

2014. aug. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nincs lehetőséged sportolni?
2014. aug. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Ez így elég érdekes...

szerintem futni mindenkinek van lehetősége, egyébként tök értelmetlen a kérdésed..

2014. aug. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia! Kicsit zavart a kérdés de a lényeg benne van!

162 cm 55 kg az nem rossz arány! (én 157 cm és 54 kg vagyok) Ami ajánlott az egyoldalú táplálkozás. Mindennap ugyanaz! Valamint ha hasról akarsz fogyni próbáld ki a hulla hopp karikát!

2014. szept. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!