Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Édesség utáni vágy csökkentése...

Édesség utáni vágy csökkentése mivel lehetséges?

Figyelt kérdés
Króm, gyógytea?Kinek ,mi a tapasztalata?Azok ne írjanak,akik alapból nem édesszájúak,mert úgy könnyű..:)
2014. aug. 12. 06:51
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Leginkább édességgel. Semmi bajod nem lesz, ha megeszel mondjuk egy kis csokit vagy kekszet, egyszerűen nem kell bezabálni belőle.
2014. aug. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mosd meg a fogad:-D
2014. aug. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sok párolt zöldség. Én zacskoban mikroban vegetaval keszitem es par perc alatt megvan. Reggel kezd es az elejen többet egyel hogy feltoltson.
2014. aug. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
[link] Itt olyan sütireceptek vannak,amikben nincs cukor,kevés a kalória és értelmes a tápanyagösszetétel. Nem mellesleg elképesztően finomak. Én ezekkel csökkentem.
2014. aug. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
akaraterő
2014. aug. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Andizsuzsi ***** válasza:
A fogmosás jó tipp, komolyan. Illetve ha nagyon rámtör az ehetnék, akkor fogom a kutyát, és megyek vele 1 órát a szabadban. Mire hazaérünk, elfelejtem. Bármilyen más mozgással helyettesíthető.
2014. aug. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egy bizonyos szindróma miatt folyamatosan édességet ennék...ha tehetnék csak azon élnék...de akkor elhiznék nagyon...a hülyeség hogy a gyümölcsöt nem kivánom...Inkább a kakaós, csokiban tocsogó finomságok jutnak az eszembe...hogy mi az amit tenni szoktam?Igazából semmit.Egyszerűen megértetem magammal hogy nem szabad.De előfordult hogy a megszokottnál többet birtam az edzést igy megjutalmazom magam...hogy mivel azt nem árulhatom el:-)
2014. aug. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nálam trükkök nem működnek. A zsírdús, szénhidrátban minél szegényebb étrend s a jóllakás biztosítja, hogy ne legyen erős édességvágyam, de mivel hedonista vagyok, a gyöngét is lereagálom, többnyire szénhidrátszegény édességgel. Néha szénhidrátdússal, az íz miatt (finom a szénhidrátszegény is, de a mézzel nem tud versengeni), viszont abból nekem kevés is elég, s ilyet azért nem csinálok mindennap (bár mindegy, akármit csinálok, stagnálok). Gondolom, más embernek más az ok és más a megoldás.

A gondolatelterelés, amiről már volt szó itt, segíthet bizonyos esetekben, pl. ha csak úgy megkívántunk egy csokit vagy unalmunkban ennénk. Ez nem olyan, mint a normál éhség, ami jogos és nem múlik el trükköktől. Azt hiszem, kevés ember van, akinek feltétlenül édességet igényel a szervezete...

2014. aug. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nem akkor kivánom az édeset amikor éhes vagyok.De az viszi fel a leghamarabb a vércukrot és nem érzünk farkaséhséget, ezért fontos hogy 2,3 óránként együnk egy keveset.Persze ez nálam is csak elmélet...kinek van arra ideje hogy 3 óránként zabáljon...?
2014. aug. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!