Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Használjak bőrfeszesítő...

Használjak bőrfeszesítő testápolót fogyókúrám alatt?

Figyelt kérdés

Érnek valamit? Mert kb 40 kilótól szeretnék megszabadulni, 100-ról indultam. Hetente max 1,5 kiló megy le , van amikor csak 0,5. És ugyebár van okom félni a végeredményért, mert azért elég sok a felesleg rajtam.

Vagy mivel tudnám megelőzni azt, hogy lógjon a bőröm?

Járok fitness terembe, itthon is tornázok.


2014. aug. 12. 17:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Én tavasszal használtam egy ideig, az eveline cosmetics egyik bőrfeszesítő termékét. Akkor még csak hébe-hóba edzettem, de így is látszott a jótékony hatása. Most kemény edzek pár hete, heti 5 alkalommal, így újra fogom használni ezt a krémet, még úgy is van belőle. :D


Ha a hébe-hóba edzés mellett is láttam változást, akkor gondolom az életmódváltást is jól kiegészíti majd. De ez csak egy tapasztalat, nem biztos, hogy mindenkinek ennyire bejön.

2014. aug. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!