Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nézhetek ki zsírosnak úgy is,...

Nézhetek ki zsírosnak úgy is, hogy lefogytam? 170 cm vagyok és 49 kg.

Figyelt kérdés

És zöldségen kívül nem nagyon eszek mást, napi egyszer iszok tejet. Sokat mozgok, futni szoktam napi fél órát, biciklivel járok melóba, hétvégenként úszok. Suliidőben pedig röpiztem, mégis olyan, mintha nem lenne rajtam semmi izom, csak egy csomó zsír.

Haverom azt mondta még régebben, hogy ilyenkor (ha nem izmosak hanem zsírosak vagyunk) tömeget kell növelni, de akkor is csak kövérebb leszek, nem? Mit kellene mozognom, hogy lemenjen a hájam? Járjak el kondizni?

18/L


2014. aug. 13. 09:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Angolul skinny fat-nek hivjak. Nem csak a tomeg szamit, hanem a testzsir szazalek is.


[link]


[link]


[link]

2014. aug. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A haverod jól mondja.Fel kell szedni valamennyi izmot (tömegnövelés),majd jöhet a szálkásítás (diéta). Több izomnak nagyobb az energiaigénye,ezért a így a zsírégetés is könnyebb.Töltsd le a Sárga kapszulát a részletekért!
2014. aug. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés a súlyod a magasságodhoz.
2014. aug. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát attól a sok zöldségtől nem fogsz izmosodni.
2014. aug. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Attól még, hogy vékony vagy, nem leszel formás. A haverod nagyon jól mondta, tömeget kell növelni. Ettől nem kövérebb leszel, hanem izmosabb, formásabb. A testzsírszázalékodat kell lecsökkenteni. Súlyban lehet, hogy több leszel, viszont jobban fogsz kinézni.

Ezt ésszel kell csinálni és oda kell figyelni nagyon arra, hogy mit sportolsz, hogyan és főleg hogy mit eszel.

Ezt egy hozzáértő el tudja neked mondani részletesebben, például a konditeremben egy edző, de vannak ilyen oldalak is a neten, ahol megtalálod az információkat, hogy mit kell csinálnod, mit kell enned, hogyan, mikor és mennyit.

Ha csak "eljársz kondizni", attól semmi nem fog változni.

Kell hozzá egy étrend és az edzésekhez is egy ütemterv, amit be kell tartani.

Ez most így elég körülményesnek és ijesztőnek hangzik, de ha nem profi testépítő akarsz lenni, csupán formás testet akarsz, akkor simán bele tudod építeni a mindennapjaidba.

2014. aug. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Osynho ***** válasza:
Az a baj, hogy a sok ember, úgy áll neki a dolgoknak, mint te. Hülyén. Már elnézést. Szinte csak zöldséget eszel és mellé meg edzel? Szépen lefogytad az izmaidat, gratula.
2014. aug. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!