Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3kilotol szeretnek megszabadul...

3kilotol szeretnek megszabadulni 3het alatt napi 1200kcalt viszek be a szervezetembe de ha azt is ledolgozom akkor lehetseges?

Figyelt kérdés
Amugy minden reggel jarok egy orat teniszezni es jarok edzoterembe ahol 800kcalt lekocogok es csinalok gyakorlatokat a tobbi testreszemre de ezt ezen a heten kezdtem el sikerulhet megszabadulni a harom kilotol ha igy folytatom emelett tobbnyire gyumolcsot zoldseget tojast levest eszek
2014. aug. 13. 14:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Ilyen mennyiségű mozgás mellett még kevésnek is tűnik az 1200 kcal, bár nem tudom a méreteidet, nemedet, korodat. De ahogy leírod, te mozgással elégetsz annyit..és a szervezetednek a létfenntartáshoz is kell valamennyi, úgyhogy szerintem bátran ehetnél többet is:)

És sok sikert, így szerintem simán menni fog!

2014. aug. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
fogyni még mindig nem így kell
2014. aug. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Osztán' az étkezéssel mivan? Meg a regenerálódással?
2014. aug. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!