Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki unja már a fogyokurat?

Ki unja már a fogyokurat?

Figyelt kérdés

En csak öt kilót akarok leadni de mivel nincs sok sulyfeleslegem ezért irtó lassú es ingadozó elegem van rohadtul xdd

Ki unja még ennyire? Titeket mi motival hogy igen is csinálni kell?


2014. aug. 15. 16:18
 1/4 anonim válasza:
Viki te vagy az? :D
2014. aug. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem ez Judit. Judit Te vagy?
2014. aug. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Legjobban az, hogy nem fogyókúrázok, hanem életmódot váltottam. Annyira klassz. Én mondjuk imádom. Most pl. délutánra semmihez semmi kedvem nem volt, életunt voltam. Mégis belevágtam az edzésbe. Volt 20 perc intervallum, 40 perc erősítés. Az intervallum 3. percében már boldog voltam és elégedett, hogy belekezdtem. Azóta pedig vigyorgok, és tök nyugodt vagyok.

Másrészt a párom is motivál, mivel együtt vágtunk bele. Szeretnénk egészségesebbek lenni, és jobban kinézni. Abszolút jó párost alkotunk ebben is, mert mindig kontrolláljuk a másikat. Én pl. hajlamos lennék túledzeni magam, kihagyni a pihenőnapot, de ő ilyenkor mindig meggyőz valamivel, hogy ne tegyem. Ő még hajlamos lenne feladni, kihagyni több edzést, én meg ezt nem hagyom, mert ha sokat hagy ki, tudom, hogy nem fog tudni visszarázódni (volt már rá példa).

2014. aug. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja, és az sem elhanyagolható gondolat, hogy ha most odafigyelek a kajára és edzek, jövő nyáron sokkal jobban nézek majd ki, mint most.:)
2014. aug. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!