Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Én nekem már alapból erős...

BakosBence10 kérdése:

Én nekem már alapból erős testalkatom van és, hogyan izmosodjak konditerem nélkül?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat! :)
2014. aug. 15. 17:39
 1/8 KlenDie ***** válasza:
Dolgozz segédmunkát keverj betont hordj cementes zsákot. Jah nem utolsó sorban segíthetsz kitakarítani ídesanyádnak a házat!
2014. aug. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezeket mind csinálom,de semmi eredménye....mit tanácsolsz még?
2014. aug. 15. 18:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Sok kaja kell.
2014. aug. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ez most komoly???????
2014. aug. 15. 19:12
 5/8 KlenDie ***** válasza:
Figyelj tényleg lehet konditerem nélkül is izmosodni, de azt senkinek nem ajánlom nagyon elterjedt manapság Magyarországon a steroidozás. De csinálj otthonra súlyokat vagy csinálj egyszerű gyakorlatokat húzodszkodás guggolás fekvőtámasz. De, ha szép izmokat akarsz és erős is vagy akkor menj el kondiba ha erős vagy tudsz nagy súlyokkal kezdeni hamar szép eredményt tudsz elérni vegyél mellé kreatint és patika leszel :)
2014. aug. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ahoz,hogy izmosodj,valóban viszonylag nagy mennyiségű ételt kell megenni, de nyilván azt nem mondjuk somlói galuskából kell megoldani.Sovány húsok,komplex szénhidrátok stb. Részletekért töltsd le a Sárga kapszulát!
2014. aug. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az 5. válaszoló fogalmatlan, ne hallgass rá!
2014. aug. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szintén ajánlom, hogy az 5. ne hallgass. Olvasd el a Sárga Kapszula c. könyvet és képbe leszel.
2014. aug. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!