Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2 hónap alatt 40 kg-t lehetség...

2 hónap alatt 40 kg-t lehetséges leadni 165 kg-ból?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok és 165 kg. Az egész életem ráment a túlsúlyomra. Elegem van, senki sem támogat, depressziós vagyok. Mindenki csak baszogat a súlyom miatt. Utálok emberek közé menni. Le akarok fogyni. Mit hogyan tudok drasztikusan sokat fogyni M

2014. aug. 16. 16:27
 1/10 anonim ***** válasza:

És ki vagy vizsgálva, hogy mitől van a túlsúlyod?

Mert ha nem, akkor orvoshoz menj, és vizsgáljon ki. amíg nincs meg az ok, tenni sem tudsz ellene.

2014. aug. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy mi az ok, 2 hónap alatt nem SZABAD ennyit leadni. Havi 2-3 kiló max. Persze azért lásson orvos, van erre szakrendelés is.
2014. aug. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Lehetetlen. Hacsak nem a hülye koplaláson gondolkoztál. SOHA nem szabad koplalni!! Ugyanis utána majd mondod hogy "most vekony vagyok, barmit ehetek". NEM! Ez a jojozas. Sot inkabb tobbet hizol vissza mint amit eloszor leadtal...es odakoszon a narancsbor plusz egy ket stria. En is igy jartam. 70 kg-rol lefogytam 58-ra meg 2 eve es lass csodat most 71 kg vagyok.16 evesen. Narancsboromm is van es rengeteg striam. Mindig azon vagyok,hogy vekony leszek. Neha ramjon egy dietas korszak,de utana dogehesen befalok 3500 kcalt. Es ez nagyon nem jo!!! Mar egy hete dietazom,napi 800-1000 kcal es rengeteg testmozgas. Mondjuk en izmos is vagyok ezert szinte mindig eszek. 6 eve lovagolok es februar ota fitnesselek. Nagyon meglatszik. Anyukamek feltenek hogy tulzasba viszem az edzeseket. A felsotestem erosebb egy kicsit mar mint a csipom es olyan karom lett hogy huu. Izmosabb apumenal ha beszoritom. A combom is nagyon izmos, latszik a negyfeju combizom. Heti 1 ora aerobikom es 1 ora kangoo-m szemelyi edzovel. Minden nap fitness. Eletemme valt a mozgas. Ezzel azt akarom mondani hogy ne koplalj,kulonben ugy jarsz mint en. Csunya narancsbor es jojozas. Menj el egy dietetikushoz,elmondja mit es mennyit egyel es mennyit mozogj. Ha ez megvan,innentol mar csak KITARTAS! Drukkolok neked,remelem sikerulni fog !! :)
2014. aug. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha nem tévedek, valamelyik Discovery tv csatornán van egy Csupasz túlélők című sorozat, amelyben egy férfi meg egy nő van kitéve a világ valamelyik trópusi területén lakatlan helyen 21 napra. Nem tudom miért csinálják, pénzt kapnak érte, vagy kísérlet az egész ?, mindenesetre azok szoktak 10-20 kg súlyt veszíteni a 3 hét alatt, amikor szinte nem is esznek, nem is isznak semmit és iszonyúan legyengülnek. Ha ez nem is segít, mint tanács, de igen érdekes információkkal szolgál pl. a kőkorszaki emberek túlélésére vonatkozóan.
2014. aug. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nem, annyit nem tudsz. Valaki írta a havi 2-3 kilót, ami csak akkor igaz, ha 10 kilóalatt van a túlsúlyod. Ha most kezdesz el fogyózni, sok lemehet. Ha jól csinálod, szóval nem koplalás, lemehet 10-15 két hónap alatt. Utána kevesebb fog, de a jelentős túlsúly miatt még 6kg/ hó. Ilyenkor mondja mindenki, hogy lassan fogyj, mert a bőröd nem tud visszahúzódni. Hát szerintem ennyi fogyás után már úgyse lesz az igazi. Minden esetre testepolót használj. Bár és nem fogytam csak 10 kg-ot (kb. 8 hónap alatt, mert nem koncentráltam rá, csak kevesebbet ettem) a striák ott lesznek, mert azok már a meghízástól keletkeztek + bőrtípustól függ ( az én bőröm rossz, növekedésbe is összeszedtem egy párat) Sportolásról: ekkora túlsúlynál a sétát ajánlanám, az nem terheli meg a szíved meg az ízületeidet annyira. Egyébként milyen magas vagy? És férfi vagy nő? Ajánlanám egy szakember segítségét, mert ha le akarsz fogyni, hosszú hónapok állnak előtted.
2014. aug. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

2honap alatt lehetettlen én 10kgot se tudtam 2honap alatt

Idő kell napi testmozgas és étrend

2014. aug. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

165 kg-ból 40 kg tényleg olyan sok 2 hónap alatt?

Olvastam olyat, hogy 2 hónap alatt 30 kg fogytak úgy, hogy nekik nem 70 kg feleslegük van, hanem 40 kg.


Férfi vagyok 184-7 cm.

2014. aug. 17. 12:42
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi az hogy két hónap alatt nem tudtál tiz kilót leadni?és hogy havonta 3-4 kilót lehet? heti egy kilót ha leadsz nem lesz semmi bajod, ha plusz tiz kilód van...de hogy valakinek 70-75 kiló plussz van...szerintem ezt 6hónap alatt le lehet adni, csak tényleg oda kell állni.szaladni, szigorúan diétázni.És még azért is megmutatnám hogy képes vagyok ledobni azt a pár kilócskát.
2014. aug. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

1 évet szánj rá minimum elõszõr probálj futni biciklizni felülés és egyéb tornagyakorlatok, ne nasizz és ne igyál üdítõket, napi többszöri étkezés hogy a gyomorszájad fokozatossan összemenjen kerüld a zsíros kajákat mekis kajákat meg az ilyen szennyeket, ne edd magad túl, mindig annyit egyél amennyi jól esik tehát ha úgy érzed hogy tudsz még enni de már nem vagy éhes. Ha ezeket betartod biztos a siker és 3 hónap múlva már látható lesz az eredmény :)


ha valami kérdésed van akkor írj privátban :)

2014. aug. 19. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Még egy ilyen agyalágyultat aki ekkora súlyfelesleggel futtatni akar... izületeid meg mehetnek a levesbe....


Úszás és séta. Majd pár hónap, és fokozatosan a száraz sportok!

2016. jan. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!