Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyenek az méreteim? Mennyit...

Milyenek az méreteim? Mennyit kell leadnom?

Figyelt kérdés

176 cm magas vagyok és 66 kiló.Comb:48cm,Csípő:91cm,Derék:77 cm,Mellbőség:96 cm.

15/L



2014. aug. 17. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:
addig tornázz, amíg a tükörben tetszik amit látsz. sajnálom, de ennyit tudok mondani
2014. aug. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem igazán lehet ezt megmondani.A testtömeg index szerint normális,de elvileg nekem is,és mégis ordít rólam hogy van plusz.Szerinted azért kerdezed,mert könnyebb egy konkrét célért menni.Tippelj be magadnak valamenynyit,vagy kérdezd egy hasonló magas, ideális alakkal rendelkező tömegű kortársad súlyát.
2014. aug. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
jó ötlet a cél kitűzése. de én nem kilóban adnám meg magamnak a kívánt célt hanem inkább centikben. sőt ennél is jobb azt elérni hogyha belenézel a tükörbe egy elégedett mosoly tükröződjön vissza. és szerintem ne kérdezd meg mások súlyát egyrészt nem illik :) másrészt lehet hogy teljesen más csontozattal rendelkeznek mint te. és az sem mindegy hogy zsírból vagy izomból van több rajtuk. azt javaslom hogy magadnak akarj megfelelni (ne centik vagy kilók szerint) összkép szerint.
2014. aug. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!